Ivo7777
09.07.19,18:08
Dobry den
Predaval som auto,chalan si pren prisiel,spisali sme kupnopredajnu zmluvu,dal mi peniaze s tym ze mi hned posle splnomocnenie aby som ho mohol odhlasit na jeho meno,tu nastal problem,natahoval ma ze nikdy nema cas a nakoniec s autom havaroval,prepisat ho uz nechce,neviem ako mam dalej postupovat,papiere od auta mam,dakujem za kazdu odpoved
Chobot
10.07.19,21:12
Kde je teraz to auto? Pre teba by bolo najlepšie ísť pre neho s odťahovacím autom a odviezť ho na najbližšie vrakovisko, kde likvidujú autá, a tam ho dať zlikvidovať a vyradiť z evidencie.

Ak má nový majiteľ auto niekde u seba, kam nemáš prístup, tak máš problém. Papiere od auta sú ti teraz nanič.

A nerozumiem, na aké splnomocnenie si od neho čakal. Akonáhle si ho predal, mal si ísť na DI a tam ho odhlásiť. A až potom dať kľúče a doklady kupujúcemu.

Keď už, tak splnomocnenie vystavuje predávajúci, aby si ho kupujúci mohol na seba prihlásiť.
Žabinka
11.07.19,03:08
čakal na splnomocnenie od kupujúceho, aby mohol auto naňho odhlásiť, keď nebude kupujúci osobne prítomný pri odhlásení vozidla.. bez toho vozidlo neodhlásia.. kupujúci asi zobral auto a sľúbil že mu pošle notársky overené splnomocnenie..
Chobot
11.07.19,07:01
Tak mu nemal dávať auto, kým to nie je papierovo doriešené. Bola to chyba, ale teraz to už vie aj on.
Žabinka
11.07.19,07:23
áno, bez odhlásenia nemal dávať auto..
Ivo7777
11.07.19,10:20
Predal som tak auta aj pred tym a nikdy nebol problem,len teraz som trafil na k.....