sloniatko
09.07.19,21:13
Moja mama mala pred dvomi mesiacmi urobenu artroskopiu kolena.Bola jej doporucena kedze mala bolesti kolena dali sa sice vydrzat ale boli..po artroskopiii bolesti horsie nasledne aj opuchy voda v kolene co predtym nemala.Bolo jej povedane ze je adept na vymenu kolena.Den po tom isla na pohotovost tam jej zistili bakerovu cystu..lekar doporucil cystu chirurgicky vybrat.predpisal jej diprophos.ja uz neviem co je spravne ci jej to maju vyberat..
veronikasad
09.07.19,20:35
Mam podobne problemy, aktualne chodim na rehabilitácie (elektroliecba, individuálny telocvik na dolné končatiny), citim sa pocas nich lepšie. Artroskopiu mi nerobili...
ivka70
10.07.19,04:26
Mohla. Ja by som teda skusila viac doverovat lekarom a hovorit s nimi o tom, co a preco.

https://sk.medlicker.com/583-bakerova-cysta-priciny-prejavy-a-liecba

Najčastejšie sa Bakerova cysta vyskytuje ako komplikácia iného postihnutia kolenného kĺbu, ako je napríklad artróza (degeneratívne ochorenie kĺbov). Medzi hlavné príznaky Bakerovej cysty patria bolesť, opuchy a pocit tlaku v podkolennej jamke.
robomaluga
16.03.20,11:12
Tiež som mal operované koleno a tiež pozným človeka, s rovnakým problémpmi po operácii. Nie som odborník, ale mne možno pomohlo to, že som proti bolesti hneď po futbalovom úraze používal wobenzym a po operácii tiež. Teraz mám koleno v poriadku.