zuzka111
31.08.06,08:24
Ahojte,

prosim Vas, mohol by mi niekto poradit (zacinam:o( ), je mozne zmenit cislovanie dokladov v priebehu uctovneho obdobia, ked prechadzame na novy software(SAP). Ja sa myslim, ze v tomto pripade ano, ale rada by som sa uistila.

Dakujeeem...

Inak, je to tu super
Paula
31.08.06,06:31
Nevidím v tom problém...už označené doklady budú označené 2x , nové 1x. Chápem správne, že nahadzuješ doklady od začiatku roka do nového SW?
zuzka111
31.08.06,06:36
zatial este fungujeme na starom SW, ale od 11. septembra prechadzame na SAP. Takto nejak som to vysvetlila direktorovi, ale este som sa chcela uistit, ze je to standardny postup.

Pekne dakujem
gu100
31.08.06,06:40
ta firma, co Vam zavadzala SAP, Vam mala spravit aj konverziu existujucich dat a teda by ste pokracovali dalej v sucasnom cislovani...

ak si v internej smernici osetris, preco mas dve cisla na faktury, a ako ich vies rozlisit, tak preco nie, aj X ciselnych radov... a spisal by somzoznam, ze faktura cislo X je v novom systeme cislo Y .. teda nejaky prevodovy mostik, ktory bude sucastou uctovnej dokumentacie (napr. zalozit to k uzavierke, alebo k smerniciam)...