Liptov2
23.07.19,15:02
Viete mi niekto poradiť ? Stránku www.mojadm.sk mi načíta na IPade, ale nezobrazuje mi pri prezeraní žiaden obsah, resp. ponuku tovaru, všetky kategórie tovaru mi obsahovo načíta, ale obrazovo nič, nedá sa mi objednať ani nič iné. Mam chybu v nastaveniach ?
misoft
23.07.19,13:14
Pravdepodobne. V nastaveniach prehliadača v tvojom IPade. Prehliadače pre tieto zariadenia sú v tzv. minimalistickom nastavení - skús nastaviť, aby sa to aj v IPade zobrazovalo, ako na PC - často je tam buď plné zobrazenie, alebo "Web pre počítače"... Ďalej sa pozri v nastavenia na to, či je javascript povolený.
ivka70
24.07.19,04:49
Skor treba vymazat historiu prehliadania a skusit znovu.
Problem moze byt aj v starsej verzii Safari na starsich iPadoch, nemusia uz novsie naprogramovanu stranku zvladat zobrazovat OK.
Ak to vsak robi len tato jedna, vymazanie historie prehliadania a cookies by mohlo pomoct.
Liptov2
24.07.19,05:34
Ďakujem za radu, ale skúšala som to, nepomohlo.... skúšala som aj na novšom IPade, ale ani tam to nefunguje .... nefunguje iba táto stránka , ostatné mi bez problémov ide , tak fakt neviem, kde je chyba
ivka70
24.07.19,05:38
Skusala som na 4 rocnom iPhone, tam to ide.
Na 4 rocnom iPade mi nejde kopec veci, tam som dmstranku ale neskusala.
Liptov2
24.07.19,05:41
Ale zaujímavé je, že na dvoch IPadoch -jeden starší a druhý novší nejde, ani na mojom Iphone, ale na dcérinom IPhone ide a tiež je z tých starších - neviem, či sa niečo zablokovalo alebo čo, lebo ono mi to pred časom fungovalo normálne
ivka70
24.07.19,06:02
tak treba zaktualizovat verzie Safari a odstranit vsetku historiu, pripadne pozriet, co mas v nastaveniach blokovane