eop
31.08.06,10:59
Ahojte, zamestnávateľ rozmýšla nad tým, že by prispievala zamestnancom na životné poistenie. Sa mi zdá, že je to max.6% zo mzdy. Viete mi poradiť, ako sa to bude v danom mesiaci účtovať?:( Kde sa to dá nahodiť v mzdách? Nie som si istá, ale z týchto príspevkov sa bude asi zrážať zamestnancovi 4%zdravotné a 19%daň a zamestnávateľ odvedie 10% zdravotné. Ma s týmto niekto skúsenosť. Ževraj to nadobudlo účinnosť 1.8, tak budúci mesiac už budem musieť niečo vymyslieť a naštudovať to.
Ďakujem všetkým za radu. :)
Viera123
31.08.06,09:51
eop
31.08.06,10:32
http://www.porada.sk/t31756-prispevok-zamesnavatea--ivotne-poistenie.html

Dík, ale tu som dala tú otázku preto, lebo som chcela vedieť, kde mám zadať tento príspevok v programe Pohoda.
Pidgey
01.09.06,17:28
Prispevok zamestnavatela sa nastavuje v Agende Personalistika, v zalozke Poistenie, pole "Ciastka alebo %", doporucujem si dat help priamo k tomu policku, tam je presne napisane, co sa tam nmoze zadat.Da sa vyuzit aj policko pod tym, "maximalne"
To, co si plati mamestnanec sa tusim zadava z zalozke Zrazky.
eop
04.09.06,06:39
Prispevok zamestnavatela sa nastavuje v Agende Personalistika, v zalozke Poistenie, pole "Ciastka alebo %", doporucujem si dat help priamo k tomu policku, tam je presne napisane, co sa tam nmoze zadat.Da sa vyuzit aj policko pod tym, "maximalne"
To, co si plati mamestnanec sa tusim zadava z zalozke Zrazky.

:D :D Moc ďakujem:D :D