Ronyxx
06.08.19,12:25
Kedy priznám zamestnancovi zmenu platového stupňa, ak napr. v mesiaci máj dosiahol počet rokov praxe 32. Bude to preradenie do stupňa 12 už od 01.05., alebo až od 01.06.?
avalik
06.08.19,12:29
553/2003 § 27 ods. 6
širi1
06.08.19,12:44
od 1.5. v tomto prípade