alfonzik
11.08.19,17:11
Dobrý deň, potreboval by som nájsť jeden westernový film. Pamätám si že v ňom hral známy herec a vo filme mu zapálili dom ( neviem či aj nezabili ženu ) tak sa rozhodol utiecť niekam do mestečka v ktorom sa za krátky čas stal policajtom ( zdá sa mi že neskôr aj šerifom ) a bojoval proti nejakým banditom ktorý robili nábehy na mesto. Viac si o tom filme bohužiaľ nepamätám ale veľmi by som bol vďačný za pomoc.
misoft
11.08.19,15:58
Pomoc?
Hľadaj tu: https://www.fdb.cz/ - daj si filter Western a listuj. Pri niektorých sú dokonca i zábery z filmov.
viktorviktor
12.08.19,10:45
alebo guglovi v obrazkoch daj hladať westernový herci
misoft
12.08.19,13:59
mimotemy
Tá jeho otázka je asi takto položená: hlavná postava (neviem, či muž, alebo žena) vyšla z domu a zatvorila dvere, potom si pamätám, ako chodila po meste a na koniec filmu si pamätám, že vošla do domu a zavrela dvere (už neviem, či aj zamkla) :D:D:D
Chobot
12.08.19,14:00
Skús pozrieť film Dallas z roku 1950
vicktor
13.08.19,08:57
Takych filmov kde banditi robili zle a kladny hrdina chcel spvodlivost musi byt spusta.
alfonzik
13.08.19,10:25
Pozrel som ale to nie je ten film. Ono skôr bol viac ten film dramatický, tažko ho opísať videl som ho dávno takže si moc naňho nespomínam. Neviem či na toho herca nechceli náhodou narafičiť smrť jeho ženy, tak išiel do väzenia za svojím otcom a potom utiekol preč do nejakého mesta kde chcel začať nový život. Nakoniec sa stal tým šerifom a bojoval proti jednému banditovi a jeho skupinke. Viac si bohužiaľ nespomeniem o tom filme. Ale aj tak dakujem za rady
alfonzik
13.08.19,10:27
Veď samozrejme, keď si o tom filme nepamätam viac tak čo viac mam napísať. Napísal som čo si pamätám najviac a dúfam že ten film niekto pozná alebo vie o nejákom takom s podobným dejom
bettylou
13.08.19,11:21
ale spomenieš, len na to musíš viac myslieť, kde si ho pozeral, čo si pri tom jedol, s kým..
Chobot
13.08.19,12:13
Aspoň približné obdobie, z ktorého bol ten film. Či to boli 50-te roky, 70-te roky, alebo nejaký novší. Predpokladám, že to nebol spaghetti western.
alfonzik
13.08.19,12:25
skôr tie 70 roky, bol viac tak profesionálne spracovaný.