luebchenko
31.08.06,14:51
Nemali ste niekto podobný problém?: pri vygenerovaní súboru mesačného výkazu do SP mi SP výkaz stále vracia ako vrátený a v zozname chýb vypisuje 6 že vraj nevyplnených údajov a jeden chybný formát dátumu. Pri "amatérskom" nazretí do vygenerovaných súborov, ktoré som zasielala do SP sa mi však zdá, že tie údaje sú tam a sú zadané správne - neviem čo robím zle, poradíte niekto? (kros už samozrejme po 15.00 nepracuje :( !!!! ved načo)
luebchenko
31.08.06,12:56
aha a zabudla by som - dnes mi končí termín poslania, takže by som to potrebovala súrne :D, vopred vdaka za radu, inak budem v oneskorení :D...Mea culpa že až tak na poslednú chvíľu to robím, ale čo už. Dúfam že nie ste všetci na dovolenke :eek:
Paula
31.08.06,13:19
Ľubi, to Ti hlási pri zasielaní do sociálky? Idem skúsiť poslať svoje.
luebchenko
31.08.06,13:46
áno, sociálka mi ho stále "vracia" a píše že tam mám nevyplnené údaje! Pred posledným upgrade mi to nerobilo!!! (Teraz mám verziu 6.40)
elPi
31.08.06,13:49
Ja som posielal za júl ešte z verzie 6.33 a bolo to v poriadku. V 6.40-ke sú už zmeny platné od 1.8., či to neblbne preto.
Alebo si tak rýchlo robila už augustové výplaty?
ALDA
31.08.06,13:49
aha a zabudla by som - dnes mi končí termín poslania, takže by som to potrebovala súrne :D, vopred vdaka za radu, inak budem v oneskorení :D...Mea culpa že až tak na poslednú chvíľu to robím, ale čo už. Dúfam že nie ste všetci na dovolenke :eek:

mimotemyLubka, Lubka, na poslednú chvíľu, nie si sama:D, ale ja mám MRP:mee:
Paula
31.08.06,13:58
Ľubi, aj mne teraz napísalo, že neakceptovaný, vrátený....ale žiadne chyby mi neoznámilo. Na vytlačenom ale nemám IČZ :confused: Posielala som za august z verzie 6.4.
luebchenko
31.08.06,14:03
čo s tým budeme robiť pauli? Krosáci budú až v pondelok :(. Ja asi pošlem do SP ten vrátený a v pondelok to budem riešiť Helenka, MRP mi fakt nepomôže :D? Ale na husacinu sa teším :D Tak vám všetkým prajem krásny predlžený víkend, potom dám vedieť kde bola chyba. čaute
Paula
31.08.06,14:05
čo s tým budeme robiť pauli? Krosáci budú až v pondelok :(. Ja asi pošlem do SP ten vrátený a v pondelok to budem riešiť

tak tak tak ;)
Manual
31.08.06,14:37
tak tak tak ;)
Došiel email, že je verzia 6.41, možno je to tam už opravené.
Tak si to stiahnite dievčatá
Pekný deň...:)
Paula
31.08.06,14:41
Dík Janík za varovanie :D ...mňa mailik ešte neopáčil.

Už ho máááám:) ale ....odoslať išlo, oznámilo mi, že nie je akceptované (chyby mi neavizovalo žiadne) a na tom odoslanom , čo som potom vytlačila ,chýba IČZ a aj suma PRFS (pritom Poistné a príspevky k úhrade je v správnej sume).
luebchenko
04.09.06,08:47
Takže - chyba lávky bola v tom, že som vo verzii 6.40 chcela robiť výplaty za 07/2006. Našťastie som tam v tej zabudnutej firme mala len 1 pracovníka, vyplnila som manuálne a je to! :D Ale vraj sa (čerstvá info z Krosu) nedá ani august zasielať zatiaľ elektronicky na SP (chyba je vraj na strane SP) a pôjde to až v stredu (6.9.2006) :D. Pre Poradu aktuálne podľa hot-line Krosu z Bratislavy Luebchenko :D :D :D
Sony
04.09.06,11:12
Takže - chyba lávky bola v tom, že som vo verzii 6.40 chcela robiť výplaty za 07/2006. Našťastie som tam v tej zabudnutej firme mala len 1 pracovníka, vyplnila som manuálne a je to! :D Ale vraj sa (čerstvá info z Krosu) nedá ani august zasielať zatiaľ elektronicky na SP (chyba je vraj na strane SP) a pôjde to až v stredu (6.9.2006) :D. Pre Poradu aktuálne podľa hot-line Krosu z Bratislavy Luebchenko :D :D :D

Ďakujem Ti za čerstvé info.
zuziku
04.09.06,11:17
Mam verziu 6.41, a opravene to tam nie je. Bude to nejaky nezmysel od Krosu.
belanicka
04.09.06,11:19
ale on presne ukaze tie chyby,treba opravit tie chybne udaje v tom mesiaci,za ktore robis mzdy,mne to robilo na zaciatku tiez,urcite su to iba banality.
zuziku
04.09.06,11:21
Ste fakt rýchli, dík už sa pri tom nebudem nervačit.
Ružena
06.09.06,10:26
Prave som dokončila výplaty, v programe Olymp je všetko na výkaze do SP ok, ale v SP mi neakceptuje elektronický výkaz - samé chyby. Takže posielam poštou výkazy a keď to v SP dajú do poriadku, pošlem to tam elektronicky. Vraj majú problém so softom. Dufam, že to bude dobre a neprenahlim sa.:eek:
petovsan
18.09.06,12:17
Ak tlačíte výkazy pre SP do originálnych tlačív, sedia Vám riadky? Do predposlednej verzie som to mala o.k., ale od 6.41 mi to vôbec nepasuje, musím vypisovať ručne. Teraz neviem, či je chyba v novej verzii Olympu, alebo má Soc. poisťovňa zasa novo vytlačené výkazy a sú poposúvané okienka ???
Paula
18.09.06,12:21
Tlačím vždy iba čiernobiele, takže nemám problém a nemá ho ani SP.:)
Manual
18.09.06,12:35
Ak tlačíte výkazy pre SP do originálnych tlačív, sedia Vám riadky? Do predposlednej verzie som to mala o.k., ale od 6.41 mi to vôbec nepasuje, musím vypisovať ručne. Teraz neviem, či je chyba v novej verzii Olympu, alebo má Soc. poisťovňa zasa novo vytlačené výkazy a sú poposúvané okienka ???
SP dala Krosu iné tlačivá než má SP na pobočkách. Pri najbližšom update to bude odstránené uistili v Krose.
Pekný deň...:)