VeVe_01
17.08.19,12:24
Dobrý deň,

neviete ako je v prípade, keď sa využíva rekreačný poukaz pri ubytovaní cez airbnb a chcela by som využiť aj zľavu z airbnb? Má s tým niekto skúsenosti či sa to dá alebo je lepšie v takomto prípade radšej nevyužívať zľavu a nechať to na pobyt bez rekreačného poukazu? Mám na mysli zľavy, ktoré poskytuje airbnb pri registrácií atď. https://www.kodino.com/sk/obchod/airbnb/
ivka70
17.08.19,16:03
Skor si prever, ci to ubytovanie splna podmienky zakona na uplatnenie rekreacneho prispevku - aby si potom nebol prekvapeny. Obavam sa, ze prenajimatel cez airbnb vacsinou nepodnika v cestovnom ruchu
Ine zlavy tam pouzite byt mozu.
misoft
17.08.19,16:47
>prenajimatel cez airbnb vacsinou nepodnika v cestovnom ruchu<
na 100% nebude....
"Airbnb je služba, kde obyčajný ľudia prenajímajú napríklad svoju voľnú izbu v byte, alebo rovno celý byt, či dom. Ak máte v dome jednu voľnú izbu, môžete jú takto prenajímať a polepšiť rozpočtu. Ak chcete vycestovať na mesiac a viac, Airbnb je skvelá možnosť, ako nechať byt na seba zarábať, stačí ho na to obdobie ponúknuť."
ivka70
17.08.19,17:24
Mozno si tak zabezpecuje zaujemcov aj nejaky mensi podnikatel, preto som taku moznost nevylucila, je na veve, zistit si, co potrebuje.
VeVe_01
18.08.19,18:31
Ďakujem pekne za rady, áno sú to fyzické osoby aspoň teda tie ubytka čo som mala vytipované :) Možno niekto natrafí aj na nejakého miestneho podnikateľa kde sa to bude dať.