j.sch
19.08.19,05:51
Máte skúsenosti s EKASA O2 :O2 ekasa 3 mesiace natahovania schválenia terminálu k O2 ekasa a nakoniec zamietnutie . Aj to len telefonicky .. Žiaden mail správa nič ..

E kasu O2 používame od 1 júna . Už 30.5 sme podali doklady k používaniu terminálu / priamo predajňa O2 Centrál/ . Opakovane sme museli ešte 2 x podávať údaje nakoľko sa to niekam v O2 "stratilo" . Vo štvrtok poobede vola obchodníčka z O2 . /ta naša už 3 roky / . P xx platby kartou Vám banka zamietla . Keď som ju požiadal že si to prosím mailom , nechápala ako si také niečo môžem žiadať. Stretli ste sa už niekde s tým že Vám " aktivujú platobný terminál a nechajú prijímať platby bez schválenia bankou ? :mad::mad::mad::mad:
Janka2603
31.10.19,07:17
My ešte len začíname a mame veľké problémy s ekasou.. V tom návode majú upozornenie, že po aktivácii na strane O2 môžeš používať plat.terminal a nasleduje schvaľovanie banky a toto schválené byť nemusí... Tiež mi to pripadá divne. Ja otváram prevádzku a už dva týždne riešim kasu, nakoľko nefunguje pripojenie..