kimart
19.08.19,12:49
Dobrý deň,
ak je zamestnanec odmeňovaný časovou mzdou a doniesol mi priepustky od lekára, akceptujem to a pri výpočte postupujem tak, ako by bol v práci?( t.j. pravdepodobná mzda?), pýtam sa, lebo takýmto spôsobom má viac hodín a teda aj vyššiu mzdu ako zvyčajne.. :-(
Tweety
19.08.19,13:01
Náhrady za čas ošetrenia, vyšetrenia počítame priemerkou. Iba ak tá nie je, potom počítaš s pravdepodobnou mzdou, ktorú by dosiahol. Pozri § 134.
veronikasad
19.08.19,14:17
Ako moze mať viac hodín?