focus3ccd
22.08.19,08:44
Ked si objednate dlazbu ABW, pride na palete, kde je sietka len v kazdej druhej vrstve, cize kazda druha vrstva je poriadne doskrabana.. Ani po roku sa skrabance po ulozeni nestratia. Vyrobca tvrdi, ze tie sietky su tam len ako stabilizacne a nie ako ochrana proti poskrabaniiu. Vraj je to vsetko ok a skrabance sa casom stratia a farba sa zjednoti! Cakam uz rok.. Nech si kazdy urobi sam svoj nazor za tak drahu dlazbu.. Ak mozem poradit, kupoval som aj pressbeton a to je neporovnatelna kvalita bez nejakych skrabancov aj pred pokladkou a aj po 2 rokoch pouzivania...
vicktor
22.08.19,07:29
Ake skrabance? Na 4. fotke vidim biele flaky - toto mas na mysli? To nie su skrabance, ale vapnik / vapno alebo cosi take. Ono to zmizne po case.
Kde je dlazba ulozena? Ak pod strieskou, tak to dlho potrva. Na slnku a dazdi ovela rychlejsie.
focus3ccd
22.08.19,07:40
Nemam na mysli vapennaty vykvet.. ale skrabance od kamienkov... Aj na palete to vidno, aj na ulozenej dlazbe.. Ked svieti slnko, vidno to este viac...
lubko6394
22.08.19,08:48
A nie je to tým že k sieťke dávajú vrch a bez sieťky je spodok ktorý nik nevidí ?
focus3ccd
22.08.19,08:55
nie, nie je to tak.. to ma napadlo ako prve, ze ked uz chcu setrit, nech davaju jednu sietku a vzdy jednu radu nech zrkadlovo otocia... :) bohuzial su vsetky rady ukladane rovnako a sietka len v kazdej druhej rade.. Pisal som aj vyrobcovi, ktory mi to potvrdil, ze sa nejedna o chyba.. A sietka nechrani dlazbu pred poskodenim, ale len ajko stabilizacia pri prevoze....
lubko6394
22.08.19,09:04
Tak sú to debili. V živote by ma nenapadlo kontrolovať ešte aj toto, Podľa mňa to tak ľahko nezmizne, Ak vôbec. Farba je odstánená a vidíš kryštály piesku. Ako by sa mohli časom zafarbiť na žltohnedo nechápem.
annova
22.08.19,11:17
Chod do OBI, pochopis co ma na mysli. Ja som si z palety tazko vybrala 20 ks! A to bola iba seda.
chandler
26.08.19,13:15
sietky su tam len stabilizacne. podla mna ma ta dlazba takto vyzerat, je len otazka ci sa ti to paci alebo nie.
misoft
26.08.19,15:25
A bude toho ešte viacej, keď budeš po tom chodiť, voziť.....
bjuty smis
26.08.19,15:34
škrabance sa časom samozrejme nestratia....len ti pribudnú nové....za mesiac ťa ani nenapadne to riešiť a neverím, že to vôbec zbadáte po uložení..
to nie je glazúrovaná dlažba do kuchyne.....
focus3ccd
29.08.19,06:35
nie, nema... po roku stale vidno, ktora dlazba nie je poskodena a bola ulozena z tej vrstvy a druha vrstva je stale doskriabana a nic sa nestratilo a vidno, ze bola ulozena z druhej vrstvy... Vedla mam pressbeton a tam som taketo nieco absolutne neriesil, lebo ziadne dierky neboli ani pri ulozeni a nie su ani teraz... Je na kazdom, ci sa s tym asi zmieri, alebo nie... a ci sa mu to paci, alebo nie...
focus3ccd
29.08.19,06:44
Prilozil som fotku c.5 spred roka, kde krasne vidno cistu dlazbu, potom tu poskrabanu z dalsej rady a potom zase cistu.... Na dlazbe su vytvorene doslova dierky... Opakujem, ako vyssie, ze na konkurencnej dlazbe som taketo idiotiny nezbadal a ani po 3 rokoch tam ziadne diery, ani skrabance nemam.. pritom na tej konkurencnej parkujem auto!!!!! Nech sa kazdy rozhodne sam, ci bude spokojny s takouto dlazbou pricom meter stoji dvacku a viac... :)
focus3ccd
29.08.19,06:48
to tazko.... to by mi muselo padat kladivo kazdy den na zem.. Mozno tebe sa trasu ruky, ale od bezneho chodenia sa doslova vrypy do dlazby neurobia.. To nie su bezne povrchove skrabance od chodenia... :) su to doslova vyhlbene dierky, ked aj prejdes prstom, citit to...
vicktor
23.09.19,09:16
annova: "Chod do OBI, pochopis co ma na mysli."
Bol som. Ochranu som videl na kazdom "medziposchodi".
marleau
23.09.19,15:08
ja som to videl na každej dlažbe
annova
23.09.19,23:08
Skoda, ze som nenafotila. Bola to dlazba od byvaleho BetonBroz Otnice, vyrobu prevzala spolocnost DITON, pretoze BetonBroz zkrachoval. A kvalita isla vyrazne dole. Kupovali sme v 10/2018 sedu. Cervena bola uplna katastrofa.
focus3ccd
27.09.19,10:19
Tak to je sila.. 12 eckova dlazba to ma v kazdej rade a 20 eckova ABW to nema... Niet co dodat...