ludmilaikov
28.08.19,16:53
Ako zavárať detskú výživu

v parnom hrnci na cestoviny
kuchte
mikrovlnke?

Kto poradí?

OMG. Zatiaľ mi odpovedáte na všetko možné, len nie na to, na čo som sa pýtala.
Pýtala som sa na postup zavárania výživy (bez cukru)
v parnom hrnci na cestoviny
kuchte
mikrovlnke.
Ako vraví Mirek Donutil:
Ptejte se mne na co chcete, na co chci vám odpovím....

ZAVÁRANIE v:
HRNCI NA CESTOVINY
KUCHTE
MIKROVLNKE.
Iné ma nezaujíma.
veronikasad
28.08.19,15:35
Ja detsku výživu nesterilizujem. Pocas varenia mam male poháriky v zapnutej rure na cca 50 st. (na hlbokom plechu). Vriacu výživu do nich nalejem, uzatvorim a zabalim do deky, kde necham vychladnut. Pridavam cukor a trochu kyseliny citrónovej.

Pokial robis bez cukru, tam sterilizáciu treba, na to by som použila zava rovaci hrniec s teplomerom.
pavol54
28.08.19,17:12
Ako chceš merať dosiahnutie sterilizačnej teploty t.j 90 o C? kuchta je v podstate autokláv (120o c) len je tam regulácia ventilom,
pavol54
28.08.19,17:23
dôležitá je teplota na zabitie tých potvoriek a kyslé prostredie aby spóry neprebrali k životu ak vydrží 28 dní, tak vydrží kým viečko nezhrdzavie
bodliak
28.08.19,18:04
- Akýkoľvek hrniec, do ktorého sa zmestí zmysluplný počet pohárov.
- Niečo na dno, aby poháre neboli priamo na dne. Niekto používa 8x preložené noviny, ja mám kovovú mriežku vysokú cca 15 mm.
- Voda, tak aby boli poháre ponorené na 3/4, nie utopené...
- teplota 80 až 100 st, podľa obsahu. Pre detskú výživu stačí ak voda dosiahne 85-90.
- doba sterilizácie 5 minut jemné veci, 10-15 tvrdšie ovocie, zelenina, lečá sa môžu aj trošku povariť. Všetko s mierou.
- Dobré je mať po ruke teplomer.

To, čo sa nesterilizuje (lekváre), a to, čo sa sterilizuje jemne, málo, dávam ešte do deky.

Určite nie mikrovlnka.
Katy a R
28.08.19,19:36
po tvojom doplnení ☺
- ani jedna z tvojich troch možností - ale v normálnom hrnci :)
...
len tak v duchu si predstavujem v tej mikrovlnke;) ... akurát ide film so Schwarzeneggerom ;)
pavol54
28.08.19,21:03
a ja sa pýtam ako chceš merať teplotu termokamerou?
buchač
28.08.19,21:37
Otázka znie ale úplne inak. Ja by som sa opýtal (hlavne po jej doplnení), či je vlastne normálna...

Ale ak aby som odpovedal na stupídnu otázku ?
1. V hrnci na cestoviny sterilizuje len talian ;)
2. V kuchte ? Videl som veľa blbostí v kuchyni vystrájať, ale v kuchte by ani maďar nerobil.
3. V mikrovlnke by sterilizoval snáď len blázon.
kukučka
28.08.19,21:56
Ak nemáš iný veľký hrniec tak v parnom áno, ale vo vode bez dierkovanej vložky ako v normálnom, v mikrovlnke nikdy nič pre dieťa, v tlakovom tiež nie. V tlakovom hrnci som pred rokmi sterilizovala hrášok, fazuľku v slanom náleve. Ak je nálev s octom, stačí jedna sterilizácia.
ludmilaikov
28.08.19,22:25
A zasa viem trt. Nijaké deti som nespomínala. Prečo vo vode a nie v pare. Ako v kuchte?
kukučka
28.08.19,22:44
Aha, detská výživa je pre koho, pre kone?
ludmilaikov
28.08.19,23:30
A vtáčie mlieko je z podojených vtákov....
veronikasad
29.08.19,04:31
Ja robim detsku výživu pre seba, ked je veľa jabĺk - ku tvarohovym guľkam (tento rok nebudem). Dcera ju deťom nedava, len čerstvé ovocie
avalik
29.08.19,19:07
ludmilaikov
29.08.19,21:44
Na slovenskom googli som nič zaujímavé nenašla. Vďaka za link.
buchač
29.08.19,21:53
ludmilaikov (Dnes 23:44) Na slovenskom googli som nič zaujímavé nenašla. Vďaka za link.
===================
To bude asi tým, že slovač je normálna a neexperimentuje s hlúposťami a stavia na istotu.

To bude asi aj tým, že na západe sa veľmi nezavára...tam zbehnú do marketu a dajú decku nejakú chémiu zabalenú vo fľaštičke s peknými obrážťokmi.

To bude asi aj tým, že si nezbehla na anglický gogeľ...;)
vicktor
30.08.19,06:48
Dakujem za tuto otazku, nahrala si na smec / na smece. :)
Mikrovlnka nie, papinak tiez nie, hrniec ano. Ale preco na cestoviny? Preco na polievku nie? Preco na zavaranie nie?
Este si dostala dobru radu zavarat v rure, ale reagujes "Iné ma nezaujíma". Tak si rob po svojom.
ludmilaikov
30.08.19,09:32
Odpovedáš sám sebe, nie mne :)
vicktor
30.08.19,10:17
reakcia na urovni - tvojej
precitaj si vsetko este raz a pozorne, hlavne od buchaca a kukucky
ludmilaikov
30.08.19,13:00
Choď si prosím masturbovať ego niekde inde. Prudíš.
loco
01.09.19,14:47
Ok, ak z akejkoľvek príčiny (nerozumiem akej) nemôžeš zavárať viac-menej klasicky, tu je postup z jednej knižky.
buchač
01.09.19,17:00
zaváranie, -ia str.

1. konzervovanie ovocia varením (obyč. v cukre);
-----------------------------------
sterilizácia -ie ž.

1. odb. ničenie, inaktivácia organizmov v určitom prostredí varom, vysokou teplotou, chemicky, žiarením a i.; zbavovanie niečoho od týchto organizmov


Takže na základe vyššie uvedených pojmov podľa pravopisu slovenského jazyka je si potrebné najprv ujasniť pojmy....a následne dojmy.

Iné ma nezaujíma ...
viktorviktor
02.09.19,12:47
predávaš hrnce klausberg na cestoviny_? - Iné ma nezaujíma.
HRNCI NA CESTOVINY, KUCHTE - nalej vodu a sterilizuj
MIKROVLNKE. - daj do nádoby vodu, vlož poháre, sterilizuj
vicktor
02.09.19,13:48
Ale v kuchte je az 125 stupnov, a to je uz privela.
A dnu sa toho vela nezmesti.
Do mikrovlnky nepatria kovove vrchnaky.
viktorviktor
03.09.19,12:43
však kuchtu môže iba zakryť, prípadne ovocie rozvariť, rozmixovať a dať ihneď do pohárov, pokiaľ ide o vrchnáky tak sa nepreceňuj, základy nie je potrebné učiť
pavol54
03.09.19,16:44
bolo by ak by tam nebol pretlakový ventil zabraňujúci vzniku prehriatej pary
ludmilaikov
13.04.20,14:51
ĎAKUJEM Jediná rozumná odpoveď. :D
pavol54
13.04.20,15:09
no to som zvedavý na zohriatie obsahu v strede pohára na 90o C minimálne 5 min (záleží od typu obsahu)