allana
01.09.19,06:28
avalik
01.09.19,07:01
vlastnit moze, danove vydavky su ale ina vec ... budu obe vozidla vyuzite na podnikanie na 100% ?
Mila123
01.09.19,10:12
samozrejme aj 10 MV, veď predsa má aj zamestnancov? alebo nie? na aký účel využíva sro MV?
marjankaj
01.09.19,10:26
A môže si sro bez zamestnancov kúpiť ako kancelárske potreby dve perá, keď by stačilo iba jedno?
marjankaj
01.09.19,10:38
§21
(1)
Daňovými výdavkami nie sú výdavky (náklady), ktoré nesúvisia so zdaniteľným príjmom, aj keď tieto výdavky (náklady) daňovník účtoval,1) výdavky (náklady), ktorých vynaloženie na daňové účely nie je dostatočne preukázané, a ďalej