jess
02.09.06,08:27
:) Poprosím, pridajte mi sem nejaký recept na zaváranú kápiu v oleji a tiež som zo srandy zasadila na balkón "baranie rohy" štipľavé aj neštipľavé, také 18 centimetrové a neviem , čo s nimi.
janasv
02.09.06,06:31
Ja zavaram ako uhorky, svoj klasicky vyskusany nalev. Do kapie som na vrch 3-dcl flasticky pridala asi 1 cajovu lyzicku oleja. Sterilizujem asi 20 min.
Melnick
02.09.06,07:57
:) Poprosím, pridajte mi sem nejaký recept na zaváranú kápiu v oleji a tiež som zo srandy zasadila na balkón "baranie rohy" štipľavé aj neštipľavé, také 18 centimetrové a neviem , čo s nimi.
Aj baranie rohy zaváram. Nálev pripravujem s pomôckou "DEKO". Sú výborné. Dávam ich do 3 Dl pohárov.
jess
02.09.06,08:13
Aj baranie rohy zaváram. Nálev pripravujem s pomôckou "DEKO". Sú výborné. Dávam ich do 3 Dl pohárov.

Aj mne by sa hodilo dať to do 3dcl pohárov, ale ako iich ohnem, keď sú dlhé cca 16-18cm ?

Niekde som čítala, že sa má dať paprika na 5 minút do horúcej vody a že potom sa dá "tvarovať". Nechcem mať však z papriky blato.
Melnick
02.09.06,08:24
Surovo ich tam naládujem.:) :) :) Neboj oni sa ohnú,sem tam sa jedna zlomí,ale doteraz som sa nezúčastnila žiadnej výstavy zaváranín,takže mi to nevadí.:D :D :D
dermadena
02.09.06,15:09
moja mama najprv robí nálev podla nakladača pridať jeden a pol deci oleja cukor podla chuti. dáme variť ked zovrie vložiť papriku na na dve minúty aby paprika stratila farbu a hned vybrať.uložiť do pohárov a zaliať horúcim nálevom ked máme všetky papriky uvarené.dáme do suchého tepla
bezradná
04.09.06,10:42
moja mama najprv robí nálev podla nakladača pridať jeden a pol deci oleja cukor podla chuti. dáme variť ked zovrie vložiť papriku na na dve minúty aby paprika stratila farbu a hned vybrať.uložiť do pohárov a zaliať horúcim nálevom ked máme všetky papriky uvarené.dáme do suchého tepla

Aj ja tak zaváram kapie, len s tým rozdielom, že do nálevu pridám aj na prúžky pokrájanú cibuľu a potom to aj s nálevom prilievam na papriky. Pre mňa je to lepšie, že sa dá do pohára uložiť viac paprík a tá cibuľa tomu dáva inú príchuť.
Lenuška
04.09.06,11:25
Ja som si našla nálev na internete ... na kozí rohy... je super. Medzi baranie rohy dávam aj karfiol aj kápiu... robím takú zmesku. Výborne to chutí aj vyzerá.
www.labuznik.com (http://www.labuznik.com)
belanicka
04.09.06,11:32
A este ked sa tam prida aj na kolieska nakrajana mrkva,je to super,a ked su aj male dubaciky.
jess
04.09.06,14:17
Ja som si našla nálev na internete ... na kozí rohy... je super. Medzi baranie rohy dávam aj karfiol aj kápiu... robím takú zmesku. Výborne to chutí aj vyzerá.
www.labuznik.com (http://www.labuznik.com)

je nutný ten sacharín ????...po prvé neviem, čo to je a po druhé, neviem na čo to je ? :cool:
Zita4
04.09.06,14:25
je nutný ten sacharín ????...po prvé neviem, čo to je a po druhé, neviem na čo to je ? :cool:
Sacharin je náhrada cukru, ktorú používajú hlavne diabetici. :)
jess
04.09.06,14:33
niečo také sa mi zdalo....ale v tom recepte píšu aj cukor, aj sacharín, tak ma to zmiatlo :eek:
Zita5
04.09.06,14:41
Aj mne by sa hodilo dať to do 3dcl pohárov, ale ako iich ohnem, keď sú dlhé cca 16-18cm ?

Niekde som čítala, že sa má dať paprika na 5 minút do horúcej vody a že potom sa dá "tvarovať". Nechcem mať však z papriky blato.


Ja som taký dlhý baraní roh jednoducho prekrojila na polovičku a pekne ukladala do pohárov .