Mila123
06.09.19,10:45
Dobrý deň,
dohodár a poberateľ dôchodku (akého)? neplatí zdravotné poistenie?
Platí to určite pre starobných dôchodcov, predčasných starobných dôchodcov.
Platí to i pre invalidných?
už mám odpoveď platí aj pre ID
Ďakujem
Katy a R
06.09.19,12:00
len upresním, že je to v § 10b odst 1a zák o ZP:)