mayuška
11.09.19,08:14
Som povinná vykonávať zrážky zo mzdy zamestnancovi, ktorý mal úver v banke a podpísal tam dohodu o zrážkach zo mzdy, úver neplatil a prisla žiadosť o vykonanie zrážok od spoločnosti na vymáhanie pohľadávok? Nie je to Exekučný prikaz len žiadosť respektíve výzva. Dakujem.
Jana Motyčková
11.09.19,09:14
Ak vám okrem žiadosti prišla aj podpísaná dohoda o zrážkach podľa §551, ktorá má všetky náležitosti (samostatná listina, podpisy oboch strán, uvedená výška zrážky priamo v dohode prípadne odvolávkou na zákon), ste povinní zrážku vykonávať.
širi1
11.09.19,14:02
ano