Mijara
20.09.19,09:34
Dobrý deň, prosím Vás môžem zamestnancovi započítať prax dobu vykonávania práce ako SZČO? Pozerám § 6 zákona 553, ale neviem kde by to mohlo patriť, možno bod 4)d? dakujem pekne