pipiskova81
23.09.19,08:00
Dobrý den. Firma stavia boxy z panelov, ale teraz chce zákazník len panely kupiť. Ako to vyfakturovať?S DPH alebo bez? Dakujem
a_je_to
24.09.19,14:49
Samozrejme s DPH. Lebo nespĺňa § 69, ods.12, písm. j. a dodá iba svoj materiál bez práce a bez inštalácie.