cloe
03.09.06,17:47
Dobrý podvečer!
V piatok som po prvý raz zadala otázku v téme - JU. Dosť súrne potrebujem odpoveď a nikto sa mi nevyjadril. Neviem vôbec ako to funguje
a pre začiatok sa mi zdá dosť neprehľadné, čo sa týka nápovedy ako na to, či nerobím niečo zle a tak. Ďakujem za pochopenie a ak vie niekto poradiť v mojej otázke, budem mu vďačná. Sem to píšem len preto, že neviem čo mám urobiť, aby sa mi niekto vyjadril. A ešte neviem prečo sa mi ukazuje značka "Vy ste pridali príspevok na túto tému". Robím niečo zle?
bv_alexandra
03.09.06,16:02
Cloe,
1. prečítaj si etiketu poradu:)
2. skôr než zadáš tému skús vyhladávanie:)
3. tému si zadala na víkend, čo znaména, že je tu menej ludí:)
4. Ak sa nájde niekto kto bude vedieť odpoved na tvoju otázku, určite ti odpovie. Ked nie cez víkend tak určite v týždni. :)
5. či nerobíš niečo zle? určite si spravila chybu v tom že potrebuješ odpoved na jednu otázku a založila si už tretiu tému, keby si si prečítala etiketu, dozvieš sa viac. Neber to prosim ako výčitku, každý robí občas chyby :)

:)Všetci tu boli raz noví, takže: je to len nová škola ktorej rozvrh sa musíš pomaly naučiť. :)
cloe
03.09.06,16:12
Veľmi pekne ti ďakujem, si zlatá! Aspoň vidím, že to funguje a určite sa poučím. Díky!
lenkak
03.09.06,16:18
nič sa neboj, zajtra tu bude kopec ľudí prihlásených, určite sa niekto nájde na zodpovedanie tvojich otázok.
Danila
03.09.06,19:12
Čítam to niekoľkokrát za sebou a žiadnu otázku nevidím. Už by sme s tým boli niečo poriešilii aj dnes.
Paula
03.09.06,19:16
Melnick
03.09.06,19:18
http://www.porada.sk/t31811-predaj-nezaradeneho-him.html

Tu je otázka a od andreja_rv aj fundovaná odpoveď.:)