SYLVI65
25.09.19,10:06
Zdravim dohoda o prac.činosti je 10 hodin tyždenne,môžem túto dohodu ale uzavrieť len napríklad na 5 hodin tyzdenne?dakujem
Tweety
25.09.19,10:11
Samozrejme, že áno. 10 hodín je maximum.
§228a
Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.