Miloš8693
25.09.19,11:35
pred niekoľkými dňami nám zamestnanec spôsobil škodu pri výkone svôjho povolania (poškodil ťahač pri cúvaní), svoju vinu si aj priznal. Z havarijnej poistky nám bolo vyplatené poistné plnenie ale spoluúčasť (15.000 SK) si chceme uplatniť u zamestnanca. On je pre takýto prípad poistený. Jeho poisťovňa od nás žiada: Zápis škodovej komisie s predpísanou konkrétnou výškou náhrady škody. Nemám šajnu ako to má vyzerať a ani som nejaký taký vzor nikde nenašiel. Ako mám postupovať pri jeho vypracovaní? Ak máte niekto podobný zápis prosím pošlite.
Tweety
25.09.19,09:39
Tu sa to už riešilo, síce dávnejšie ale možno ti pomôže
https://www.porada.sk/t52111-zapis-skodovej-komisie.html
Miloš8693
25.09.19,10:33
ano to som našiel len mi nechce ist stiahnúť ten súbor
Miloš8693
25.09.19,11:25
Janka255 tam napísala komentár : Ahojte, ja pouzivam jednoduchy zapis zo skodovej komisie - pozri nizsie. Poistovna ho akceptuje. a priložila súbor s dokumentom. Nejde mi ale stiahuť.
ivka70
25.09.19,11:27
Treba si to stiahnut v pocitaci, je to verejne dostupne.
Pripadne vygooglit "zápis škodovej komisie vzor" , na internete je kopec vzorov
Miloš8693
25.09.19,11:36
na internete neviem nič použiteľné nájisť
Tweety
25.09.19,11:40
Zápis zo škodovej komisie

konanej dňa .............................





Škodová komisia v zastúpení predsedu ....................................... a dvoch členov .................................................. ... sa zišla dňa .............................. k prerokovaniu škody spôsobenej firme .................................................. ..........., ktorú spôsobil zamestnanec ................................, tým že spôsobil dňa ..................................... poistnú udalosť na vozidle ...................................., ŠPZ: .............................
Po uzavretí poistnej udalosti poisťovňou ....................., bola vyčíslená zmluvná spoluúčasť ..........................-€.
Uvedená suma bola predpísaná k plnej úhrade zamestnancovi / zrážkami zo mzdy/ s čím obe strany súhlasia, čo potvrdzujú svojim podpisom.



.......................... .......................... ..........................
predseda člen člen
Miloš8693
25.09.19,11:42
ďakujem veľmi pekne za pomoc :)