skitn
25.09.19,20:36
Syn si chcel stiahnuť do mobilu nejakú apku, a to vyžadovalo inštaláciu, alebo ponúklo inštaláciu Family Link, čo znamená kontrolovať a povoľovať dieťaťu, čo môže sťahovať, koľko času trávi na mobile a pod. po čase som mobil predala a vymazala všetko z mobilu aj tuto aplikáciu.
neuvedomila som si, že mu stále musím povoliť, pretože spravujem jeho účet.
Ako mám teraz odstrániť správcovstvo účtu. Na stránke sú rôzne návody, ale nič mi nefunguje.
ďakujem za akúkoľvek pomoc.
buchač
25.09.19,18:39
Toto bude asi najsprávnejší návod.
https://support.google.com/families/answer/9182020?hl=sk

...a ak by nefungoval, tak chyba bude niekde inde...;)
bettylou
26.09.19,05:32
v tej prvej vete návodu sa myslí vek dieťaťa, nie vek účtu, či? :D
misoft
26.09.19,14:35
Vek dieťaťa.
misoft
26.09.19,14:40
Mobil si predala, všetko vymazala.... a ZRUŠILAsi jeho účet na tom telefóne? Asi nie.
Inak - ako buchač dal link - odstránením účtu príde o všetko, čo mal niekde uložené. Dám krk na to, že keby sa prihlásil na inom zariadení k svojmu účtu - bude tam a kontrola bude fungovať naďalej. Ale bude možnosť si prevziať všetky svoje uložené veci (napr. fotky, videá) k sebe. Potom sa tento účet (viď link buchač) ZRUŠÍ, po určitej dobe sa na servere všetko zablokuje a nebude k tomu žiadny prístup. A deculo si bude musieť založiť nový účet.
skitn
29.09.19,16:06
Idem presne podľa postupu, ale daleko sa nedostanem,
ked kliknem na Family link, mobil si hlási "skôr než začneme" ako keby som ešte len išla robiť účet dieťaťu, potom sa pýta, chcete sa stať správcom dieťaťa? Ja ho tam nevidím, moje dieťa. Ale synovi hlási, že zariadenie je uzamknuté pretože účet bol zrušený bez povolenia rodiča
misoft
29.09.19,16:15
Takže účet neexistuje - Family link je aktívny. Pod pôvodným účtom sa už neprihlási!
Ako sme naznačili - NOVÝ účet! Mobil do výrobných nastavení a potom sa prihlasovať pod novovytvoreným účtom.