marions
27.09.19,13:22
Dobrý deň, prišla nám faktúra za ubytovanie našich zamestnancov od platcu DPH a je bez DPH. Je vystavená nesprávne alebo môže byť nejaká výnimka o ktorej neviem?
marjankaj
27.09.19,14:28
Vám sa to zdá príliš lacné? §38/3
marions
27.09.19,15:01
Ďakujem veľmi pekne, to mi uniklo. Takže ak to nieje ubytovacie zariadenie a je platca DPH. A lacné nie, len keď je platca, tak mi tam chýba DPH :)
marjankaj
27.09.19,15:05
No ako ja mám vedieť, či ide o ubytovacie zariadenie? A s DPH by to asi bolo drahšie, či....
marions
28.09.19,12:44
anoooo