WushiUP
28.09.19,11:04
Spoločnosť nám oznámila ukončenie činnosti k 30.8.2019 ale až tento týždeň nám vrátila časť tovaru. Ešte v auguste avizovali vrátenie ale do konca augusta ho nevrátili. Môžeme im aj teraz 30.9. vystaviť dobropis?
avalik
28.09.19,11:53
firma je szco, sro ...?
martinez
02.10.19,11:10
ja si myslim, ze dobropis vystavite vtedy, kedy Vam vratili tovar a nie vtedy, kedy Vam avizovali, ze tovar vratia.... az vratenim tovaru vznika den vzniku danovej povinnosti, resp. vtedy vznika oprava zakladu dane.. vid §25,1,a) ZoDPH..