Jarabinky
10.10.19,11:42
Chcel som objednat zajazd cez nemecku cestovku, vypisal som svoje udaje, klikol, pokracovat dalej s povinnostou platby. Potom som vsak objavil lepsiu ponuku inde a mal som dojem, ze predoslu ponuku mozem ignorovat. Zdvihla sa vsak burka kontaktov z tejto cestovky, ze to zaplatit musim, inak mozu zahajit pravne kroky. Vie poradit niekto, ako je to naozaj?
Napadla ma situacia, ze by niekto cudzi zadal moje udaje (ak by sa k nim dostal) na nete a nieco taketo objednal (s cielom napr. nejak mi poskodit). Co v tomto pripade?
dakujem
Chobot
10.10.19,10:44
Aké majú storno podmienky?

Kedy si im oznámil, že nezaplatíš? Alebo si hral mŕtveho chrobáka?
Jarabinky
10.10.19,11:41
vecer objednal, rano oznamil. V storno podmienkach maju cca. polovicnu sumu, ktoru vraj musim zaplatit, ak zajazd nechcem (male pismenka som samopzrejme predtym necital)
Otazka vsak pre mna je, akym sposobom mozu akukolvek platbu vymahat, ked som nic nepodpisal a mohlo ist kludne o podvod tretou osobou.
Chapem vymahanie napr. pokuty za jazdu autom, ked maju SPZ auta (fotku). Tu maju ale len moje tel. cislo, mail a adresu, ktore sa daju pomaly vygooglit.
Jarabinky
10.10.19,14:00
No neviem. Nieco podobne je napr pri objednavke hotela napr booking. Rezervujem izbu, nic neplatim - az na mieste. Pri objednavke ale ziadaju zadat cislo kreditky. V stornopodmienkach masju, ze v den nastupu je storno za poplatok. Cize budu atakovat moju kreditku a prachy si stiahnu sami.
vicktor
10.10.19,14:52
Tym ze pri objednavke chcu cislo karty, dotycny ho tam napise a klikne ze suhlasi s podmienkamu, tak si myslis, ze je to nesuhlas?
Chobot
10.10.19,14:56
V niečom máte pravdu obaja. Prombe v tom, že bez tvojho súhlasu ti nesmú stiahnuť z platobnej karty peniaze.

Ale v prípade, ktorý popisuje Jarabinky - ak sa ubytuješ v hoteli, tak cez tvoju platobnú kartu si hotel rezervuje sumu na príslušný počet nocí. Ak by si odišiel bez zaplatenia, tak tá rezervácia ich oprávňuje stiahnuť si čiastku za hotelový účet z účtu klienta. Teda ty si dal vopred súhlas na platbu tej sumy.

Dával si číslo platobnej karty pri rezervácii zájazdu? Pýtal to ten rezervačný systém od teba? Predpokladám, že nie, lebo inak by nepýtali od teba peniaze, ale rovno by ti stiahli sumu za zájazd.

Faktom je, že ty si si službu objednal, čim si súhlasil s ich obchodnými podmienkami, v rámci ktorých sú aj storno podmienky. Takže právne si povinný uhradiť cenu zájazdu a ten potom môžeš stornovať. Naspäť dostaneš peniaze v zmysle storno podmienok.

V tomto sa Prombe nemá pravdu, že zmluva vzniká až podpísaním oboch strán. Resp. k podpisu došlo tým, že si klikol na súhlas a tým si zmluvu uzatvoril.

Na druhej strane - otázne je, akým spôsobom to bude cestovka od teba vymáhať a či to bude vymáhať. Je len na tebe, či to riskneš a nezaplatíš im.
Chobot
10.10.19,17:20
Z čoho pramení tá tvoja tvrdená istota?

Zmluva dokonca nemusí mať ani písomnú formu, pokiaľ to nevyžaduje právny predpis, Prečitaj si obč. zákonník § 43 a nasl.
jslancik
10.10.19,17:30
prombe, keby si tu nezavádzal...
jslancik
10.10.19,17:39
v prípade potreby si relatívne jednoducho môžu dohľadať, odkiaľ objednávka prišla. ale veď skús spraviť takú vec - objednaj zájazd na niekoho iného, nejaké veci z e-shopov... alebo hoci aj pizzu. to len bude sranda :D

tebe a podobným (napr. tuto "kolega" Prombe) by som odporúčal založiť si e-shop. potom by si zistil, o čom je "objednávka s povinnosťou platby". že aj e-shopy majú nejaké práva, nielen kupujúci.
misoft
10.10.19,17:51
Prombe (Dnes 17:48) Pravoplatne je uzavreta len zmluva podpisana obidvoma stranami. Sudca na sude by si v prvom rade ziadal podpisanu zmluvu. A ta neexistuje
--------------------------------------------
Ale existuje, existuje.... bude predsa v ich rezervačnom systéme.
annova
10.10.19,18:53
Spotrebiteľ má právo odstúpiť od zmluvy uzatvorenej s predávajúcim iba v prípade, ak bola zmluva uzatvorená na diaľku. Ide o zmluvu, ktorá bola dohodnutá a uzavretá výlučne prostredníctvom jedného alebo viacerých prostriedkov diaľkovej komunikácie bez fyzickej prítomnosti predávajúceho a spotrebiteľa. Najčastejším prostriedkom, ktorým dochádza k uzatvoreniu zmluvy na diaľku, je internet, elektronická pošta, telefón.

V prípade, že spotrebiteľ uzatvorí zmluvu na diaľku, môže od nej odstúpiť aj bez uvedenia dôvodu. Spotrebiteľ od takejto zmluvy môže odstúpiť do 14 dní od kedy si prevzal tovar, alebo uzatvoril zmluvu o poskytnutí určitej služby. Lehota 14 dní platí v prípade, ak predávajúci informoval spotrebiteľa o jeho práve odstúpiť od zmluvy. Táto informácia je spravidla obsiahnutá vo všeobecných obchodných podmienkach.
Ak by však predávajúci vôbec neinformoval spotrebiteľa o práve odstúpiť od zmluvy, môže spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy v lehote 12 mesiacov a 14 dní od dodania tovaru alebo uzatvorenia zmluvy o poskytnutí služby.
Odstúpenie od zmluvy má za následok to, že sa zmluva ruší. Vytvára sa stav, ako keby ani nedošlo k uzatvoreniu zmluvy.

Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ak poskytnutie služby, ktoré sa začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy po úplnom poskytnutí služby, a ak došlo k úplnému poskytnutiu služby.

Treba čítať i malé písmenká,
draik
10.10.19,22:14
Prombe, ty si tak mimo, že až to až nemá zmysel Ti čokoľvek vysvetlovať. Naštuduj si aspoň základy.