kgl
13.10.19,03:24
Potrebovala by som niekoho kto by mi pomohol naplánovať pracovný kalendár na celý rok 2020 pre nepretržitú prevadzku. Kolega to robi ručné nie v programe a moc po ňom neostalo.sampzrejme by som to nechcela zadarmo ďakujem za každú pomoc
karka
14.10.19,07:14
kgl
19.10.19,04:09
Chcela by som sa poradiť zamestnanci majú naplánovaný pracovný kalendár a v mesiaci október tam vyskakuje sviatok ale my pre nich nemáme prácu. Môžem danú smenu prehodiť na iný deň z toho sviatku? Aby tam nemali dennú ale voľno?
sliver69
19.10.19,13:17
Ono by sa to dalo asi pekne a dynamicky navzorcovat v Exceli, len by som asi potreboval nejake info naviac. Ja o nepretrzitej prevadzke neviem nic a ani o tom kolko ludi by sa ten calendar mal tykat (teda je to jeden clovek, alebo 2, 3 smeny alebo sa jedna o konkretne osoby ktore sa maju striedat a ten calendar ma teda zaznamenavat kazdeho a pod). Ako vravim, malo by to ist ale bez nejakych info navyse s tym neviem pohnut.
misoft
19.10.19,13:20
mimotemy
Prečo sa v komentári opakuješ?
Nevieš sa dočkať?
Tu na Porade sa radí dobrovoľne a vo voľnom čase - nie je to on-line poradňa.
kgl
19.10.19,22:20
Nemyslela som to zle a nikoho som nechcela otravovať a som si vedomá že to nie je online poradňa ak niekto nechce nemusí reagovať.
sliver69
04.11.19,06:39
Viete mi teda poslat co potrebujete nejak presnejsie?