pitopit
13.10.19,09:24
Zdravím,potreboval by som trochu poradiť.Ak si svojpomocne namontujem ťažné zariadene,čo potrebujem aby mi ho na dopravnom inšpektoráte zapísali?Stačí ísť na STK aby vystavili protokol a stým na inšpektorát?
Ťažné má typoví štítok.
buchač
13.10.19,07:36
Zbohom zdravý rozum...amen !
pitopit
13.10.19,07:53
Čo sa deje?
Žabinka
13.10.19,08:01
buchač
13.10.19,09:19
ČO sa deje ???

Ale šak nič, čoby sa dialo...a mne je to úplne šuma fuk.
Ale ak je niekto schopný a ochotný podstúpiť celú tortúru s tými vybavovačkami, tak proste nemám slov.

Ja osobne som mal na každom mojom aute ťažné...a ani len vo sne mi nenapadlo riešiť ťažné svojpomocne...a to proskám pekne mám na to lidi, čo by mi to namontovali.

Na tom terajšom ma vyšlo ťažné s montážou na 150€...pre niekoho veľa, pre mňa akurát. Ráno som (po predchádzajúcom objednaní) pristavil auto, o 4 hodinky mi volali, že je montáž hotová.
Následne len na DI, kde to bola záležitosť pár minút.

P.S.:
Len samotné STK stojí cca 30€ +- podľa lokality.
Plus ostatné poplatky, potvrdenia, ....rodné číslo svokry...
No neondial by som zvysoka na svojpomoc ???
pitopit
13.10.19,09:30
Ja som v ČR a neskor auto budem prehlasovat na SK.V ČR je to možné takto urobiť a STK stojí 250kč.Mne to vychádza na SK 250 e aj s s lektrikov.
buchač
13.10.19,09:35
pitopit (Dnes 12:30) Ja som v ČR a neskor auto budem prehlasovat na SK.V ČR je to možné takto urobiť a STK stojí 250kč.Mne to vychádza na SK 250 e aj s s lektrikov.
===================
Kuwa...ty si ale riadny puk, ako keby ťa Chára trafil o mantinel ... a bolí ťa to ?

Zbohom zdravý rozum...amen !