lenkavesela80
15.10.19,04:41
Ahojky poraďáci,

ráda bych se zeptala, jestli je tady někdo, kdo byl na rodinné dovolené na Srí Lance. Chtěli bychom tam po novém roce vyrazit s manželem a naším 3 letým synem Honzou. Ráda bych se zeptala na veškeré očkování, které jste před cestou řešili, hlavně pak pro dítě a jak očkování snášelo. Chránili jste se nějak proti malárii? Četla jsem si, že je tam výskyt sice ojedinělé ale stejně..

Dále bych se ráda zeptala na cestovku, se kterou se tam ideálně vydat. Původně jsme chtěli vyrazit bez cestovky ale hrozně nás limituje jazyk.

Moc děkuji za odpovědi, Lenka.
vicktor
15.10.19,07:12
Lenka, zadaj do vyhladavaca "sri lanka ockovanie" a mas to.

Ivka, reklama bola na ockovaciu latku alebo na cestovku? :D
buchač
15.10.19,07:24
- kdo byl na rodinné dovolené na Srí Lance...já síce né, ale to je stejně šuma fuk.
- 3 letým synem Honzou bych nejel ani do Polska a ne ještě na Lanku
- Chránili jste se nějak proti malárii ? Ani nééé...dost mě serou komáři...
- výskyt sice ojedinělé ale stejně....jo,jo...jeden hajzl kousne a problém na světě.
- očkování, hlavně pak pro dítě a jak očkování snášelo...každé očkování má přece něco do sebe....i tá vakcína proti chřipce je spouštečem právě té chřipky.

- hrozně nás limituje jazyk...a proto jsem psal po česky. ;)
alaya1
15.10.19,07:29
Dieta 3 rocne by som tam nebrala, aj ked aj take deti tam isli, ockovanie sme nemali a ck bola Bubo.
Mila123
15.10.19,09:19
https://www.upjs.sk/lekarska-fakulta/klinika/infektologia/
moja dcéra bola pred rokmi v Indonézií, konkrétne v Bandungu a
riešila očkovanie na klinike v Košiciach
musím to riešiť u odborníkov, je pravda, že bola na stáži v Nemocnici,
v KE ju očkovali 3 fázovo........
JanoHolodnak
07.01.20,22:22
my sme boli so spolocnostou... reklama... na lodi dokonca, co je horsie, pretoze co sa tyka nakazenych komarov, lietaju hlavne pri vode pri zapade slnka.. nemali sme ockovanie a vsetko dopadlo dobre.. a plus, ked si zasiahnuty malariou, tak existuju antimalaritika, ktore mozes vziat.. daju sa kupit v lekarni. cize stale je tu tato moznost, to nam povedali pred odjazdom..