gilmorka
15.10.19,08:06
Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať na prefakturáciu. Obec nám vystavila faktúru za vodné a stočné bez DPH (kedže nie je platca DPH). My máme v budove nájomníka, ktorému potrebujeme časť prefakturovať. My sme platcami DPH, teda vystavujeme nájomcovi faktúru s DPH?
Vopred ďakujem.
martinez
15.10.19,09:54
a co Vam obec fakturovala? ake plnenie? aku sluzbu?
gilmorka
15.10.19,12:07
fakturuju nam vodne a stocne. Asi mame spolocnu budovu,to ma na starosti spracovat kolegyna. Ku mne sa dostala len otazka kvoli tej DPH
martinez
16.10.19,13:48
ano, podla §8,1,a) sa voda, plyn, EE povazuju za tovar... kedze ste platitelia dph, musite ich dalej fakturovat s DPH..