vvaalliinnaa
21.10.19,06:28
chcem sa opýtať kde robím chybu, keď uvarím puding, ktorý je hladký, vyšľahám Heru, ktorá je tiež hladká nadýchaná a keď to zmiešam pomaličky spolu, tak tam mám hrčky.
Tweety
21.10.19,04:59
Ak dávaš maslo do pudingu, tak sa isto zrazí. Treba to robiť opačne. A ešte, aby boli rovnakej teploty.
Mikae
21.10.19,05:30
U nás je zvykom to robiť tak ako hovorí Tweety. Najskôr sa vymieša maslo s cukrom a potom opatrne po troškách sa pridáva vychladnutý puding. Teplota obidvoch je ideálne rovnaká, taká izbová. Ale s Herou skúsenosti nemáme, používame maslo. Babka má taký trik, keď sa výnimočne zrazí, tak to dá schladiť do chladničky a potom rýchlo ručne vymieša - len chvíľku nie dlho, a vie sa to pekne napraviť. Ale ona je expert na miešanie, vždy všetko len ručne (-:
Xanti
21.10.19,06:41
Nesúhlasím, ak dám maslo do horúceho pudingu, tak je úplne iná plnka ale nezrazí sa ako ked dám puding do masla .

A tiež mi robí problém že sa mi zrazí plnka, ked našlahám maslo a do toho dávam puding ( samozrejme v rovnakej teplote), už ma napadlo, že pri vyšľahaní masla je toto teplejšie ( trením vzniká teplo) ako puding a preto sa mi zrazí.
Ale najčastejšie sa mi zdrcne plnka, ak spravím puding z pudingu a nie zo zlatého klasu. A najlepšiu skúsenosť mám s bešamelom, ak robím plnku z bešamelu tak sa nezdrcne.
Mila123
21.10.19,09:20
súhlasím s Xanty, robím to tak, že do horúceho pudingu primiešavam po malých čiastkach maslo...
a nezráža sa nič, všetok cukor uvarím v pudingu
annova
21.10.19,10:01
Tuto plnku robim i ja, je super. Deti by ju jedli najradsej s piskotami...nemusim piect