jeltur3
22.10.19,19:36
Prosím Vás má niekto pokladnicu: O2 eKasa Compact od dodávateľa O2? Je táto pokladnica certifikovaná? Aké sú s ňou skúsenosti? Ďakujem za odpoveď
zlatka.b
23.10.19,07:59
Používame ju cca od polovice júla, zo začiatku bol problém s inštaláciou, nechcela prijať aktualizácie, technik z O2 to vyriešil. Druhá návšteva technika bola k terminálu, ale aj ten už funguje. Máme ju ako prenosnú na príležitostné akcie, používame tak 5-6 krát do mesiaca. Zatiaľ iné problémy nemáme, hoci som čítala aj horšie recenzie.
kopretinka
23.10.19,08:32
Prosim ťa,ako sa v nej dá zmeniť miesto prevádzky?Technik tam dal blbý údaj,na žiadosť o opravu nereaguje,zmenila som cez fin správu tento údaj,ale od nich žiadna reakcia,ani na pokladni sa to nezmenilo.....
kopretinka
23.10.19,08:35
Je to shit,ak máš možnosť,zaobstaraj si niečo iné. pripojenie na net je otras,na domácej wifine ide rýchlejšie.
zlatka.b
23.10.19,08:58
ak sa zmenia údaje cez finančnú správu, tak treba odsledovať na finančnej správe v systéme ekasa
či to tam zmenili a stiahnuť nové identifikačné údaje a tie nahrať do e-kasy
kopretinka
23.10.19,09:59
Kam to mám stiahnuť a ako to nahrám do kasy? Z mobilu sa to asi nedá?
jeltur3
23.10.19,18:40
Ešte som sa nerozhodla, neviem aká pokladnica by bola vhodná na kozmetické služby. Je veľa dodávateľov a je ťažké sa rozhodnúť. Aj internet budem kupovať.
kopretinka
24.10.19,06:55
Včera som sa do nej pokúšala z kľúča preniesť údaje,vôbec nereagovala.Kúpil si ju môj muž,prístup technikov O2 je otrasný,naprogramoval mu zlé údaje,slubil,že to príde urobiť a viac sa neozval.
Kasa bolá od novosti zlá,vymenili mu ju(vraj,ja pochybujem)tá akože nová mala tú istú chybu,odniesli,doniesli opravenú.
Najradšej by som ju vyhodila.Najhoršie je,že tieto nove kasy sa nedajú odhlasiť a predať.
Neuvažuješ nad virtuálnou?
Janka2603
31.10.19,08:28
My máme tiež problém,ešte sme ju ani nespustili a už nefunguje.. Čakáme... Asi ani nestihneme otvoriť predajňu v plánovanom termíne. ????????
allgreen
31.10.19,08:53
ahoj, aj ja som mal problémy síce s iným typom kasy ale údaje treba stiahnuť cez PC na USB klúč ale čo je dôležité tie súbory neotváraj, iba stiahni a presuň na USB klúč. Technik mi vysvetloval že keď sa ten súbor otrvorí tak sa tam zmenia určité znaky aj keď sa potom len zavrie.
kopretinka
31.10.19,23:14
No ono to ani otvoriť nejde.....