kampari
23.10.19,13:19
Pekný deň,
zatiaľ naša firma nerobila transferové oceňovanie a tým pádom ani transferovú dokumentáciu....chcem sa spýtať...firma A (otec je konateľom) a firma B (syn je konateľ, spoločník, ale otec vo firme B nemá nijaký podiel, nie je ani spoločník ani konateľ)...a firma A bude faktúrovať firme B prenájom priestorov firemných a prenájom náklad. automobilu...je potrebné, aby niektorá z firiem viedla transferovú dokumentáciu? Ďakujem.
Tweety
23.10.19,13:24
Áno TD je potrebná. Bude to transakcia medzi závislými osobami podľa §2 Zákona o DzP.
kampari
23.10.19,14:46
Ďakujem.