IvetaH
26.10.19,09:52
Mám hobby bábiky a šatičky pre bábiky a dekor pre bábiky a nič iné na pintereste niekoľko rokov nepozerám a automaticky sa mi vždy zobrazujú obrázky na túto tému.
Ale posledné dva týždne sa mi zobrazujú téma záhrada, svetre pre dospelých nie bábiky, samú čúzu mám na obrazovke a nikdy som nepozerala svetre na internete a už vôbec nie na pintereste. A ešte horšie sa mi zobrazuje téma drevorezba a všetko čo s ňou súvisí - to je hobby manžela, ale má svoj PC, nechodí na môj PC. A jemu sa zas zobrazujú moje bábiky a šatičky pre bábiky. Jemu to nevadí, ale mne to vadí, lebo otvorím po ťažkom dni pinterest, že sa poteším a pomaly ale isto obrázkov z mojej témy je tam menej a menej. Keď dám nezobrazovať PIN, zobrazí také okienko a tam mi píše, že tento obrázok bol zobrazený na základe nedávnej mojej aktivite. Prosím vás čo sa mi to stalo s tým pinterestom a ako je možné, že sa mi zobrazujú manželove témy a témy, ktoré som nikdy nepozerala. Ďakujem
misoft
26.10.19,07:56
Volá sa to cielená reklama, podľa cookies z IP adresy sa potom zobrazujú tie určené obrázky. Ak pozeráš cez jeden účet - tak je logické, že sa to bude zobrazovať.
Skús v prehliadači vymazať cookies, založiť si vlastný účet. Potom po prihlásení budeš mať svoje vlastné preferencie.
Aby bolo jasné: IP adresa PC vo vlastnej sietu je irelevantná - berie sa IP adresa buď routeru, alebo priamo ISP. Ak sa IP adresa od ISP k vám nemení - tak PC za routerom sa javia ako JEDEN počítač (router sa stáva identifikovateľným prístupom).
IvetaH
26.10.19,08:09
Ďakujem, takto to vyzerá úplne logicky. Len prečo sa to deje tak cca mesiac, predtým to nerobilo.
jslancik
26.10.19,08:26
buď rada, že sa ti nezobrazujú reklamy na stránky pre dospelých :D