cloe
04.09.06,19:16
Dobrý večer, chcem sa spýtať či sú nové tlačivá - Registračný list FO, Mesačný výkaz... a Príloha k Mesačnému výkazu. Účtujem v Pohode a
v poslednom upgrade bolo napísané, že výkazy sú prispôsobené novým tlačivám. Tak neviem, na stránke soc.poisťovne som nič také nenašla. Díky
zhv
04.09.06,17:36
pozri sa este raz - su tam zmeny
cloe
04.09.06,17:46
Pozerám na ten Mesačný výkaz a fakt tam nič nevidím, asi som slepá. Prepáč, v čom presne sú tie zmeny. Díky moc
duficek
04.09.06,18:51
tiez som pozeral a stiahol "nove" vykazy zo SP a nic nove na nich nie je.
IVETA N
04.09.06,19:17
mesačné výkazy nie sú nové, zmenili iba o nejaké kolonky registračné listy FO.


IVETA N
Katarína STR
06.09.06,10:26
Tu sú nové mesačné výkazy do SP, do ktorých sa dá aj písať, platné od 1.8.2006.
Katarína STR
06.09.06,10:30
Zmenila sa príloha k výkazu.
Vypadla kolonka "Počet nezaopatrených detí" a
pribudla kolonka "Poistné NP neplatí".
Katarína STR
06.09.06,11:02
Tlačivá Registračný list FO a Registračný list zamestnávateľa.
duficek
06.09.06,12:23
Zmenila sa príloha k výkazu.
Vypadla kolonka "Počet nezaopatrených detí" a
pribudla kolonka "Poistné NP neplatí".
stane sa nieco ak im poslem este stare tlaciva? NP, IP a PvN su ciselne vyplnene, takze zaskrtavacie kolonky by boli prazdne....mam kupene tlaciva na cely rok a tlacim do nich len udaje.
nikulik
06.09.06,12:57
stane sa nieco ak im poslem este stare tlaciva? NP, IP a PvN su ciselne vyplnene, takze zaskrtavacie kolonky by boli prazdne....mam kupene tlaciva na cely rok a tlacim do nich len udaje.

Ja som sa presne to isté pýtala na sociálke, či môžem ešte vypisovať staré tlačivá, a pani zo SP v Poprade mi povedala, že už majú nové. Tak som jej povedala, že ja viem, ale len chcem vedieť, či môžem ešte dokončiť staré tlačivá, a tá pani mi povedala: áno, môžte, ale už máme nové.
A tu je príklad ako náš štát šetrí každú korunku....:D a naše stromčeky :mee:

A teraz troškumimotemy , ale to isté sa mi stalo vo VšZP, keď zmenili Hromadné oznámenia. Kamarátkina teta pracuje vo VšZP tak som sa zabezpečila asi pred rokom dostatočným počtom tlačív hromadné oznámenie a oni to zmenili, takže si viete predstaviť, koľko tlačív mám starých, a takisto mi povedali pracovníčky všzp, že už staré nemusím používať.
duficek
06.09.06,13:12
A tu je príklad ako náš štát šetrí každú korunku....:D a naše stromčeky :mee:
no, len tych par tlaciv co mam doma stromceky nezachrani...ale co tie tlaciva v papiernictvach, tie teraz urcite vymenia za nove....dufam aspon ze tie stare daju do zberu !


áno, môžte, ale už máme nové.
takisto mi povedali pracovníčky všzp, že už staré nemusím používať
dufam ze mozte sa nezmeni na nemozte a nemusim na nemozes s dosledkom pokuty za zle tlaciva :(
auctovnicka
09.09.06,17:45
Ahojte,
neviem ci to patri celkom do tejto temy, ale chcem reagovat na nove tlaciva. Ja uctujem v MRP, teraz som si stiahla najnovsi up-grade a ako pozeram tak pozeram, neviem ci ine softy "Reg.listy FO" ponukaju toto tlacivo vo svojom zakladnom baliku, ale ja som tam toto tlacivo nenasla. Hladam zle, alebo tam vobec nie je? A ako je to v inych softoch? Poradi mi niekto?
lenkak
09.09.06,17:49
RL FO v MRP nie je a pokiaľ viem, ani sa neplánuje.
auctovnicka
09.09.06,18:06
Dakujem za odpoved, ale mam pocit, ze toto su zakladne veci, ktore by v nom mohli byt.
lenkak
09.09.06,18:07
daj podnet na www.mrp.sk
Ja sa tomu len poteším.
auctovnicka
09.09.06,18:19
Ahoj lenka,
predpokladam, ze aj ty uctujes v MRP. No ked trocha bude volnejsie skusim nieco zosmolit v tomto duchu a zaslat to ako podnet na mrp. Mozno sa lady pohnu.
lenkak
09.09.06,18:24
používam mrp, a v téme mrp nájdeš kopec mojich odpovedí na tento program. Ak budeš mať otázky ohľadom mrp, potom svje otázky zaraď práve do témy mrp, kde si ich skôr všimnem. A nielen ja.
auctovnicka
09.09.06,18:51
Dohodnute.