helenram
01.11.19,20:19
Dobrý deň, chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s doručovaním pošty zo SLSP. Mám u nich nahlásenú korešpondenčnú adresu, napriek tomu mi opakovane doručujú poštu na trvalé bydlisko. Na pobočkách tomu nerozumejú, neustále mi opakujú, že všade mám nastavenú korešpondenčnú adresu. Minimálne 6x som to takto na pobočke riešila. Dokonca aj na call centre mi opakovali to isté. Potom som napísala mail na zákaznícke centrum, odkiaľ mi odpísali, že oznámenia a upomienky sú povinní zasielať na trvalé bydlisko. Takže teraz neviem. V obchodných podmienkach som nič také nenašla, len že banka doručuje písomnosti podľa kontaktných údajov uvedených klientom. Možno mi niekto bude vedieť poradiť, prípadne má s týmto skúsenosti z inej banky. Ide o to, že na adrese trvalého bydliska nebývam, a teda sa nemusím dozvedieť niečo, čo mi banka pošle.

Ďakujem za odpovede.
veronikasad
01.11.19,19:47
Pokial sa na adrese trvalého bydliska nezdržiavaš, vybav si na pošte doposielanie zásielok na aktuálnu adresu.
helenram
01.11.19,19:52
toto mi veru nenapadlo, dakujem :) ale aj tak mi to celé príde absurdné.
buchač
01.11.19,21:13
V obchodných podmienkach som nič také nenašla, len že banka doručuje písomnosti podľa kontaktných údajov uvedených klientom.

Ak povieš "A", tak povedz aj "B".



6.DORUČOVANIE KLIENTOVI

6.1.Banka doručuje Klientovi písomnosti:

a)osobne, kuriérom,

b)poštou, alebo

c)elektronicky.

6.2.Písomnosť doručovaná osobne alebo kuriérom je doručená odovzdaním; ak Klient odmietne písomnosť prevziať, považuje sa za doručenú okamihom odmietnutia jej prevzatia. Za osobné doručovanie sa považuje aj preberanie dokumentov na Obchodnom mieste.

6.3.Písomnosť doručovaná poštou je doručená tretí deň po jej odoslaní, v cudzine siedmy deň po jej odoslaní,ak nie je preukázaný iný deň doručenia. Banka zasiela písomnosti spravidla vo forme obyčajnej listovej zásielky.

6.4.Písomnosť doručovaná elektronicky je doručená nasledujúci deň po odoslaní, ak nie je preukázaný skorší okamih doručenia.

6.5.Banka používa na doručovanie písomností Klientovi kontaktné údaje, ktoré Klient Banke oznámil.

6.6.Banka môže používať na komunikáciu s Klientom aj formát krátkej textovej správy (SMS), e-mailovú správu alebo iné formy doručovania prostredníctvom elektronických prostriedkov a technických zariadení.Takáto komunikácia môže obsahovať aj výzvy alebo upozornenia.

https://www.slsp.sk/content/dam/sk/slsp/www_slsp_sk/documents/obchodne-podmienky-banky/slovenska-sporitelna-vop-spotrebitel.pdf
helenram
01.11.19,22:04
ano, jasne, toto som sa tam dočítala, ale nikde sa tam nepíše, že banka doručuje niektoré písomnosti na adresu trvalého bydliska a niektoré zasa na korešpondenčnú adresu. píše sa tam: 6.5.Banka používa na doručovanie písomností Klientovi kontaktné údaje, ktoré Klient Banke oznámil.
ivka70
02.11.19,05:21
Myslim si, ze na adresu trvaleho bydliska ti dorucuje pisomnosti, ktore tak musi preukazatelne dorucovat podla inych zakonov, napriklad predzalobne vyzvy, upomienky a pod.
Teda vsetko to, kde by sa dala namietat fikcia dorucenia.
Bud pover niekoho (na poste, formularom) na preberanie pisomnosti alebo si daj postu doposielat. Obe sluzby su vsak na poste platene.
buchač
02.11.19,07:42
Píšeš...:

" Potom som napísala mail na zákaznícke centrum, odkiaľ mi odpísali, že oznámenia a upomienky sú povinní zasielať na trvalé bydlisko. Takže teraz neviem. V obchodných podmienkach som nič také nenašla..."
======================
Ani nenájdeš...
Ak ti napísali, že je banka povinná posielať ma adresu trvalého pobytu, tak to asi inak ani nejde a je na to asi aj nejaký dôvod.
Toto opatrenie bude fungovať pravdepodobne aj iných bankových domov.

K tomu bodu 6.5.
Tým sa myslí miesto trvalého pobytu a nie nejaký stan pod mostom....
Kontaktný údaj je predsa aj mail...či ??? Ja mám tých mailov zo tri.

Aj čítané je potrebné vedieť pochopiť.


P.S.:
Ďakujem hodnotiteľom za ich hodnotenie...hlavne, že sa k téme samotnej nevyjadrili.
Pche...šak ako by aj mohli, keď nepochopili obchodné podmienky.
helenram
02.11.19,09:02
Ale toto neboli upomienky ani predzalobne vyzvy. Načo potom pýtajú adresu na doručovanie pošty, keď ju aj tak doručujú inde :)) a nikto na pobočkách, a to som bola na troch, mi toto nepovedal. Všetci sa len čudovali, ako je to možné.

A ano, ja to z tých obchodných podmienok nechápem. Oznámila som údaje? oznámila.

Ale aj tak ďakujem za odpoveď.
helenram
02.11.19,10:21
A neviete, kolko to cca trva, kym to pošta spracuje od podania žiadosti? dakujem.
veronikasad
02.11.19,15:44
helenram
02.11.19,15:46
Ďakujem. Už som našla aj tu lehotu, 5 dní pred zriadením sluzby.