idared
04.11.19,12:20
Dobrý, potrebujem poradiť so skoncipovaním žiadosti pre personálne oddelenie. Pracujem ako zástup počas materskej dovolenky a rada by som požiadala o prácu v rámci organizácie. Neviem si poradiť s formou mojej žiadosti. Tá istá pozícia v rámci ktoréhokoľvek oddelenia organizácie.
kopretinka
04.11.19,11:26
Keď si ako zástup,tak predsa musíš pracovať na tom mieste,kde si,nie? Tá,ktorú zastupuješ,predsa nepracovala na na ktoromkoľvek oddelení.
Alebo nechápem ja význam slova "zastupovanie"?
Tweety
04.11.19,11:47
Ujo gúgl našiel vzor. http://www.evzor.sk/ziadost-o-prelozenie-na-ine-miesto-vykonu-prace/ Treba si ho ale prispôsobiť.
idared
04.11.19,11:51
no som ako zástup, ale keďže sa blíži jeho koniec, tak sa chcem poistiť a ostať v organizácii. Touto žiadosťou chcem požiadať o možnosť sa niekde preradiť, pokiaľ mi nedajú bye bye. Ja nemám možnosť vedieť, kde sa práve niečo uvoľnilo. Chcem, aby personálne vedelo, že v prípade potreby sa mi môžu ozvať.
kopretinka
04.11.19,12:14
Ona je zástup,predpokladám na dobu určitú.Nemá nárok sa žiadať na iné miesto.
Tweety
04.11.19,12:15
A prečo by nemala? Má rovnaké právo ako ostatní.
kopretinka
04.11.19,12:17
Máš PP na dobu určitú.Skončí daným dňom a hotovo.Oni ťa nebudú prekladať.
V prípade potreby sa choď na personálne opýtať,či vôbec majú nejaké voľné miesto.
veronikasad
04.11.19,14:08
Pocas RD zastupovanej pracovníčky ta nemozu preradiť na ine pracovisko.
Tweety
04.11.19,14:10
píše, že zastupovanie končí, tak myslí na to, čo ďalej, takže nie počas zastupovania....
kopretinka
04.11.19,22:49
Chce sa dať preradiť počas zastupovania.Keď jej zastupovanie skončí,tak sa nebude mať kam preraďovať.
avalik
04.11.19,23:22
porozpravaj sa so sefom, ak je s tebou spokojny poradi ti, odporuci tvoje prijatie na dalsiu poziciu, zavolaj na personalne a opytaj sa ci je v case skoncenia tvojej zmluvy predpoklad uvolnenia ineho miesta ... a potom mozes pisat konkretnu ziadost