555macko
08.11.19,19:25
Kúpil som auto,ale až keď som po dlhšej dobe bol pod ním zistil som že má ťažné zariadenie.v technickom není zapísané.da sa dopísať? ďakujem za odpoveď.pekny deň.
buchač
08.11.19,18:28
Myslíš tým to auto, čo si kúpil v AAA ???

Ak áno, nuž sa mi nejak nechce veriť, že by hentí šmejdi nechali ťažné ťažným len tak...nakoľko toto zvyšuje cenu auta.
Že si si nevšimol ? Nuž ja teda neviem, ale ako sa dá prehliadnuť ťažné...a to aj v prípade, že je guľa demontovaná ?

Na hentú "kvalitnú" otázku sa dá odpovedať :
- áno, dá sa
- nie, nedá sa
Ja odpoveď viem na oba varianty.
...a včul buď múdry a vyhľadaj si náležité info...najlepšie na Google.
misoft
08.11.19,20:44
Demontuj a je po probléme. :D
Chobot
09.11.19,08:32
Na zápis spájacieho zariadenia do TP potrebuješ predložiť:



1. osvedčenie o evidencii časť II a časť I alebo čestné vyhlásenie o strate, odcudzení alebo poškodení, ak bolo osvedčenie odcudzené alebo stratené, alebo potvrdenie o zadržaní osvedčenia o evidencii časť I alebo časť II; ak bolo osvedčenie o evidencii časť I alebo časť II zadržané v cudzine aj úradný preklad potvrdenia o jeho zadržaní, to neplatí pri zadržaní osvedčenia o evidencii časť I alebo časť II v Českej republike,
2. platné potvrdenie o poistení zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla,
3. splnomocnenie, ak je držiteľ alebo vlastník vozidla zastupovaný, s úradne
osvedčeným podpisom splnomocniteľa a
4. doklad o schválení spájacieho zariadenia, ktorým môže byť
a) typové schválenie ES
b) homologizácia
c) národné typové schválenie orgánom v Slovenskej republike
d) potvrdenie, ktoré vydal výrobca vozidla alebo zástupca výrobcu vozidla.
Vozidlo pri zápise spájacieho zariadenia nie je nevyhnutne potrebné pristavovať na orgán Policajného zboru.

Ak doklad z bodu 4 nemáš, tak zariadenie jednoducho demontuj a máš po problémoch.
misoft
09.11.19,08:33
:D - šak tak som mu i napísal..... demontuj a problém už neexistuje.
Chobot
09.11.19,10:19
... keby ho predsa len chcel zapísať .. a náhodou by našiel nejaký certifikát toho ťažného.
bodliak
09.11.19,13:57
Načo sem chodíš vypisovať stále tie isté bludy ? Ako si prelustroval zadávateľa, ako si spochybnil otázku, ako si povedal, že može byť "áno" aj "nie" ale odpoveď si necháš pre seba, lebo Google ? Tvoja pridaná hodnota je mínusová.
buchač
09.11.19,14:11
Ty si celá pridaná hodnota...taká podliacka..:D :D :D
Na čo vypisuješ stále tie isté bludy ?

...a áno...lebo kurwa Google !!!
Chobot svoj príspevok určite nenapísal, ale ho (síce nedal link) skopíroval.
Tak čo bráni nie jednému, čo dávajú sem tie "problematické" otázky, aby sa realizoval sám ?????

...a ozaj...miesto prenasledovania si prečo nenapísal odpoveď ?
Žeby si ju nevedel...alebo si, kurwa, iný manager - ergo lenivec ?

Ťhaj už niekde do teplej diery a neotravuj stále svojimi pripomienkami.