smiem
15.11.19,00:39
Dobrý deň, vie mi niekto poradiť, aký je postup pri tejto infekcii. Sú nutné antibiotiká.ďakujem
ivka70
15.11.19,09:54
Urcite ti vie niekto poradit: tvoj osetrujuci lekar.
marjankaj
15.11.19,10:00
On sa niečo pýtal? Myslel som že je to oznámenie.:confused:
smiem
15.11.19,10:00
Ivka mudra rada , ale neriesi moju otazku. S vrucnou vdakou
ivka70
15.11.19,10:02
aku otazku? otazku, ci ti vie niekto poradit, si dostal plne zodpovedanu.
smiem
15.11.19,10:08
Mile, je tam opytovacie zameno aky, teda otvorena otazka, ktore pokracuje jednoduchym suvetim v opytovacie forme, lebo na zaciatku je slovny druh c. 5 = sloveso! drahy marjankaj. Super podnet! Vlastne?
ivka70
15.11.19,10:12
a na tu otazku si dostal presnu odpoved. Ostatne nam iba oznamujes :)
smiem
15.11.19,10:30
Smiech aj na uzavretu, podla Vas oznamovaciu vetu.? Existuje odpoved, ano, nie neviem. Nerozumiem, preco reagujete, ked to nikam nevedie. Popisat celu anamnezu, je v tejto konverzacii z mojho pohladu zbytocne. Radsej si uctime statny smutok a modlime sa, aby nevyhasol onedlho aj moj zivot. Hmmm usmievany vikend.
marjankaj
15.11.19,10:31
Aký je aj vzťažné zámeno. A keďže si napísal "sú nutné antibiotiká", tak toto otázka určite nebola,skôr konštatovanie. A nerozčuľuj sa, My naozaj netušíme, s čím máš problém ty.
Tweety
15.11.19,10:42
Ak by si trocha pogúglil, tak info nájdeš. https://www.urologiepropraxi.cz/pdfs/uro/2012/02/07.pdf Ale na to sú tu lekári, nie net. A neverím, že ošetrujúci lekár nepodá info ani nijako nelieči.
marjankaj
15.11.19,10:49
Takže by si bol/a najspokojnejší, keby nikto nereagoval.
buchač
15.11.19,13:15
" smiem (Dnes 11:30) Smiech aj na uzavretu, podla Vas oznamovaciu vetu.? Existuje odpoved, ano, nie neviem. Nerozumiem, preco reagujete, ked to nikam nevedie. Popisat celu anamnezu, je v tejto konverzacii z mojho pohladu zbytocne. Radsej si uctime statny smutok a modlime sa, aby nevyhasol onedlho aj moj zivot. Hmmm usmievany vikend. "
----------------------------------
Zaregistrovaný nick toť dnes, krátko po polnoci.
To sa museli tie baktérie riadne rozšantiť....kuwy jedne.

Keďže si našla Poradu a položila otázku, tak by si si mohla nájsť aj niečo o tej baktérii.
Ja ale viem (aj bez google), že baktérie sa liečia zásadne ATB...a to veľmi silnými, ktoré majú solídne vedľajšie účinky.

Keďže vravíš o anamnéze, tak túto popísal jedine lekár...zistená baktéria určite nebola zistená očúraním tehotenského testu...túto tiež zistili jedine v labáku.
Tie primerané ATB predpíše jedine lekár...nik iný.

Smiech ?
Ani nie...skôr plač.


...apropó...neuctievame si štátny smútok...uctievame si obete dopravnej nehody.
Za svoj život sa modli hlavne ty....