qwerko
17.11.19,11:09
Ahoj, ako by sa dalo nazvať jedným pojmom tieto spojenia: reklamná stratégia, reklamné vyjadrovanie, reklamné oslovovanie ľudi, reklamné zaobchádzanie.

som nepodnikateľ, preto neviem ako to nazvať jedným pojmom - na mysli mám firemnú komunikáciu s luďmi, niečo ako image firmy ale cez slová slogany,

Štýl akým firma komunikuje s klientmi

Ďakujem vopred za vaše kreatívne nápady, už nad tým dumám pár dní. :)
Dáša_
17.11.19,11:42
ja by som to nazvala asi marketing
Terezia13
17.11.19,17:50
to sa pýta šéf? alebo budúci šéf?
nuž tu asi originály sa nebudú sypať...........radšej založenie firmy odložiť na neskôr
ak sa to pýta zamestnanec, tak je slabé šéfstvo, zamestnanec mal byť preškolený
a na internete sa tiež dá nájsť množstvo nápadov
https://sk.wikipedia.org/wiki/Reklamn%C3%A1_agent%C3%BAra
a hromada ďalších - takže sadnúť a hľadať, vybrať si to správne a cvičiť zdokonaľovanie
........a môj osobný názor - reklama je svinstvo - vymývanie mozgov
qwerko
17.11.19,18:14
Ahoj, ďakujem, jedná sa o školský projekt
Terezia13
17.11.19,18:26
to majú vypracovať žiaci? reklamou sa to okolo nás hemží, návodov na vedenie dialógu s klientom je množstvo na internete, ak tá reklama má byť na niečo konkrétne, tiež sa o tom dá nájsť na internete veľa článkov, podstatné je, vedieť na čo sa tá reklama chce zamerať
avalik
17.11.19,21:59
korporátna identita?
buchač
17.11.19,22:43
Nazývajme presnými výrazmi. ;)
V niektorých prípadoch (a to dosť vysoké %%) ide jednoznačne o slová začínajúce sa na "o"... :D
jslancik
18.11.19,08:19
marketing? marketingová stratégia? PR? keď sa vás to v škole pýtajú, tak asi ste o tom už asi hovorili.
misoft
18.11.19,13:10
som nepodnikateľ, preto neviem ako to nazvať jedným pojmom - na mysli mám firemnú komunikáciu s luďmi, niečo ako image firmy ale cez slová slogany,
............ ja by som to nazval inak - oblbovanie klienta!