Matka19
20.11.19,18:35
Dobry den.Chcem sa opytat ma niekto skusenost z okamzitou vypovedou pocas pnky?Zamestnavatel mi nevyplatil mzdy za dva mesiace plus pnku...Teraz vravel,ze ak mu podpisem okamzitu vypoved tak mi peniaze okamzite prevedie na ucet.Moze takto postupovat podla prava?Som v skusobnej dobe a po 3mesiacoch som nastupila na pnku kvoli autonehode ktoru som mal.Bude mi potom platit nemocenska davka ak mu podpisem okamzitu vypoved?Dakujem za odpovede
veronikasad
20.11.19,17:55
Kedy vznikol pracovný pomer ? Odkedy si PN ?

Téma je pokračovaním tejto témy ?
https://www.porada.sk/318374-nevyplatena-vyplata-z-de-post3113232.html#post3113232
jslancik
20.11.19,19:18
skutočne si ešte v skúšobnej dobe? aj po troch mesiacoch jej trvania? si vedúci pracovník, ktorý môže mať skúšobnú dobu dlhšiu, až 6 mesiacov? celkovo si pletieš pojmy s dojmami, skús si to utriasť. lebo ti nerozumieme.
kopretinka
20.11.19,20:29
V minulej téme si písala,že zamest.tvrdil,že výplatu ti poslal a teraz chce tú výplatu dať až keď podpíšeš výpoveď??? Potom sa sám usvedčil zo lži.
Mmch,výpoveď sa nepodpisuje,výpoveď sa dáva,či už ty zamestnávateľovi,alebo on tebe,ale on na to musí mať pádny dôvod.
Nič nepodpisuj,chce ťa odrbať.