ilona
05.09.06,10:17
Chcem Vás poprosiť o názor na môj problem.Klient je SZČO a tiež aj zamestnanec,ale len na 2 hod.mesačne.Je to vlastne len formalita,ktorú vyžaduje živn.zákon ohľadom odbornej spôsobilosti.Ako SZČO si platí zdrav.poistenie podľa prijmu okolo 1000,-sk a ako zamestnanec odvádza 12,-sk mesačne. Overovala som si,či nemám nejaké nedoplatky v poisťovniach a pani vo VZP mi povedala,že tento pán tam má preplatok,lebo on keď je zamestnanec a platí za neho zamestnávateľ nemal platiť ako SZČO odvod na zdrav.poistnie.VZP chce tieto peniaze vrátiť a ja sa bojím,že po čase budú chcieť ich vrátiť aj s penálmi.Však ten odvod ako zamestnanec je len 12,-sk mesačne.Ďakujem.
ilona
05.09.06,10:24
Nikto s tým nemá skúsenosti?
Jozef Mihál
05.09.06,13:53
Na SZČO, ktorá má aj zamestnanie, sa nevzťahuje ustanovenie o povinnej minimálnej výške preddavku na zdravotné poistenie. Ak jej preddavok ako SZČO (viď tlačivo ročného zúčtovania na ZP, tam sa to na konci tlačiva vypočítavalo) na mesiace júl 2006 - jún 2007 vychádzal do 99 Sk, neplatí nič. Ak vychádzal preddavok 100 Sk a viac, takýto preddavok platí.

Pozrite:
http://www.porada.sk/t21439-zdravotne-poistenie-preddavky-szco.html
ilona
07.09.06,05:35
Uvažujem,či je možné ho považovať za zamestnanca,lebo je určite málo takých prípadov,keď zamestnávateľ odvádza za zamestnanca len 12,-sk mesačne,či to niekde v zákone nie je stanovená tiež nejaká minimálna hranica.
Jana Motyčková
07.09.06,07:15
Uvažujem,či je možné ho považovať za zamestnanca,lebo je určite málo takých prípadov,keď zamestnávateľ odvádza za zamestnanca len 12,-sk mesačne,či to niekde v zákone nie je stanovená tiež nejaká minimálna hranica.
Za zamestnanca je považovaný, ak má uzavretý pracovný pomer bez ohľadu na výšku úvävazku alebo zárobku.
Predddavky teda platí ako píše J.Mihál, pri ročnom zúčtovaní poistného potom doplatí poistné podľa skutočného príjmu ale tak, aby zaplatil najmenej z VZ 6900x12.