carlos5112
04.12.19,14:11
Dobrý deň, začal som doma odštavovať zázvor, pridal som k tomu, med a citrón s limetkou a vytvoril som tkz gingershot. Ponúkal som to známym, ktorý si to veľmi pochvaľovali a od ktorých som dostal len pozitívnu spätnú väzbu. Rád by som s produktom išiel na trh a začal ho predávať, vie mi niekto poradiť čo všetko pri predaji takéhoto produktu treba vybaviť, resp. aké povolanie, certifikáty treba mať?

Ďakujem.
ivka70
04.12.19,13:25
Nastuduj si vsetko, co sa tyka vyroby potravin, HACCP a pod.
buchač
04.12.19,15:38
Nejak mi nedá dať poznámku.
Poznámku v zmysle toho, že si toho chcel rozbehnúť už viac...a asi sa nejak nezadarilo.
Mal by si skôr porozmýšľať nad normálnym zamestnaneckým pomerom a nie nad podnikaním.

...a ozaj...pozri sa na net, že koľko tých shotov je už v ponuke. Neverím, že s nejakým shitom prerazíš...neexistuje.
Neexistuje aj preto, že odhliadnuc od papierových náležitostí sú potrebné aj solídne peniaze.

P.S.:
Známi boli po ochutnaní možno len slušní...
carlos5112
04.12.19,15:43
ha :D ďakujem, príjemný deň ;)
Jarka 1
05.12.19,10:27
buchač to napísal veľmi slušne ... mňa po zadaní tvojej otázky ako prvé napadlo, že určite by som od cudzieho nekúpila odšťavený zázvor ... bez chémie by to muselo byť naozaj čerstvé ... no a na predaj takého produktu, by určite bolo treba splniť kopec predpisov ... zatiaľ nejasný výsledok a kopec starostí ... dosť veľké riziko
korela
05.12.19,10:58
Na Centrálnom trhovisku predáva (-la?) RNDr. 100% šťavy z 3 druhov domáceho ovocia, boli jemne pasterizované, bez prídavkov, v sklených fľašiach, chodili na ne údajne najviac onkopacienti.
korela
05.12.19,11:08
Obstaraj si profi konzultanta a ak máš záujem ten produkt skutočne vyrábať, nedaj sa odradiť najmä ľuďmi, ktorí s touto sférou nemajú nič spoločné.
Na Slovensko sa skutočne nemusí iba dovážať.
Skvelý produkt takmer podobného druhu sa vyrába aj na Slovensku.
lujza.j
05.12.19,11:44
Zazvor je super...len ho treba vediet aj telu davkovat...
Jarka 1
05.12.19,12:13
Odporúčam zadávateľovi otázky, aby si prečítal niečo aj o skúsenostiach chlapcov, s ktorými do tohto podnikania išli. Čím väčšie skúsenosti, tým menšie riziko. No na na druhej strane, ak sa naozaj chce, tak sa dá všetko.
buchač
05.12.19,13:28
korela (Dnes 12:08) Obstaraj si profi konzultanta a ak máš záujem ten produkt skutočne vyrábať, nedaj sa odradiť najmä ľuďmi, ktorí s touto sférou nemajú nič spoločné.
Na Slovensko sa skutočne nemusí iba dovážať.
===================
To kde čítaš, že odrádzam dotyčného od výroby ?
V prvom komente som dal poznámku ohľadom "podnikania" dotyčného...skús si pozrieť zadávateľove príspevky a budeš v obraze. Ide o to, že pomaly každý tretí rok sa púšťa do nového byzňizu...lenže to sa takto nerobí, to viem aj ja a to nie som podnikateľ...a ani nemienim.

Vrelo doporučujem prečítať si článok.
https://poznanie.estranky.sk/clanky/proc-nebudu-na-trhu-prodavat-marmelady.html

P.S.:
...a ozaj...ty máš niečo spoločné s danou sférou ?
Teda okrem toho RNDr. ... fakt dôležitá informácia o titule.
kopretinka
05.12.19,14:28
Zázvor máš vlastný vypestovaný?