Petrems
08.12.19,20:10
Mám možnosť prejsť u zamestnávateľa na živnosť. S akou sumou môžem reálne počítať, alebo si pýtať ak som mal na TPP 1000€ v hrubom? Domnievam sa totiž, že je správne a etické si pýtať superhrubú mzdu (1352€). Teda cenu práce, ktorú platil za mňa zamestnávateľ. Zamestnávateľ mi ale oznámi, že mi nevie dať 1352 na živnosť ale 1152. Čo si o tom myslite a čo je správne? Ďakujem.
ivka70
08.12.19,19:22
1. kedze by to naplnalo vsetky znaky zavislej prace a tym padom problem
2. Nielen cenu prace, treba si do toho zapocitat dovolenku, paragrafy, priemernu PNku, to vsetko zamestnavatel plati a zivnostnikovi nezaplati
3. Treba si prepocitat povinne platby a vplyv na dochodok, nezamestnanost a pod., naklady na uctovnictvo, danove priznanie, sledovanie zakonov, aby clovek stihal vsetky zmeny. Ist do toho s tym, co ponuka zamestnavatel, je obrovske riziko, zamestnavatel ziska, pre zamestnanca strata
Ak by jediny prijem zivnosti bol prijem od terajsieho zamestnavatela, nebrat
4.spravne to nie je ani trochu
jslancik
08.12.19,19:25
to je rečnícka otázka? niečo ťažšie sa nevieš opýtať? napr. či je viac 5+5 alebo 7+5? keby ti dal celú superhrubú mzdu, tak aj tak sa mu to oplatí - dovolenka, paragrafy, stravné lístky... mal si začať "zjednávať" od 1600 dajme tomu. dovolenka je napr. cca 10% z pracovného fondu. len pokiaľ to neovládaš sám, tak nepochodíš...
jslancik
08.12.19,19:26
keby si toto ľudia spočítali (a vyvodili z toho patričné závery a požiadavky), tak by bolo oveľa menej závislej práce...
veronikasad
08.12.19,19:35
Druh práce?
Petrems
08.12.19,19:40
Ďakujem. Potreboval som to vedieť, či to si naozaj pýtam malo. Ale očividne keď nevie dať ani len to čo daval na TPP, tak má len chce odrbavat.
Petrems
08.12.19,20:38
Online Marketing, socialmedia, grafika, videoprodukcia.
veronikasad
08.12.19,21:05
Ak prechadzas na zivnost od 1.1.2020, minimalne do 30.6.2021 nebudeš platiť odvody do sociálnej poisťovne a do konca roka 2021 preddavky na zdravotne poistenie len z minima. Treba vsak počítať s nedoplatkom pri ročnom zúčtovaní zdr.poistenia a tiez s tym, ze v prípade PN nebudes mat nárok na ziadne nem.davky a samozrejme treba si odkladať aj na zaplatenie dane.

Vyska odmeny je vecou dohody a vyjednavania, ziadny Zakonnik prace sa uz ns teba vzťahovať nebude, treba si zmluvne dohodnut podmienky výkonu práce, vysku odmeny, splatnosť faktur, aj prip.sposob ukoncenia spolupráce
kopretinka
08.12.19,21:08
Vystihol si to presne.
jelalim
09.12.19,07:33
Prides o gastrace, dovolenku, moznost pripadnej PN, akukolvek ochranu zamestnanca, pribudne zodpovednost za skody celym tvojim majetkom, pribudnu starosti s uctovnictvom, sledovanim vseliakych terminov a platieb, ak planujes uver alebo hypo ako zivnostnik zabudni, podnikatelia v banke to maju obzvlast tazke.

Toto za 152.-€ ale 352,-€ nestoji ani zdaleka.

Ak si trochu sikovny grafik, editor, tak 1000€/brutto na TPP je velmi malo. Trocha by si mal poznat svoju cenu a uz vobec nepristupit na ovela horsie podmienky.

Ak je prechod na zivnost potrebny s kamennym xichtom si pytat 2000€, nezjednavat, nepristupit na ziadnu ulavu...
Katy a R
09.12.19,13:30
Sám musíš najlepšie vedieť, aká je situácia (či je vôbec priestor na vyjednávanie).
Pýtať si môžeš hocikoľko - aj 10 tisíc. Ale druhá strana s tým musí súhlasiť;). Už len to, že ti navrhol živnosť svedčí o nejakých problémoch - zrejme potrebuje znížiť náklady?? Kým budeš zamestnanec, zamestnávateľ tiež má nejaké páky - tiež ti môže zmeniť pracovnú náplň, znížiť plat, prepustiť ťa .... samozrejme, nie je to také jednoduché a rýchle. Musí dodržať ZP.
Ak budeš szčo - "zbaviť sa ťa" môže ľahšie. A ponúknuť ti môže aj oveľa menej - je na tebe, že či zoberieš..... alebo máš niečo lepšie ??
misoft
09.12.19,13:51
Ako čítam - tvoj zamestnávateľ ti "dáva" možnosť prejsť z TPP na živnosť.
A) Spočítaj si, čo "obnáša" živnosť, čo všetko si budeš platiť a čo "obnáša" TPP, čo všetko platí za teba zamestnávateľ.
B) Spočítaj si výhody "živnosti" a potom "nevýhody" - podľa toho sa zariaď.
C) Opísal si druh práce - online Marketing, socialmedia, grafika, videoprodukcia. To, že ti "dáva" možnosť prechodu na živnosť znamená len jedno - zamestnávateľ upadá do červených čísel a možno čoskoro skončí. A ty ako živnostník - odrazu si budeš musieť platiť odvody, dane a odrazu bác... nedostaneš ani za robotu zaplatené, na krku ti možno zostanú len pohľadávky (nevymožiteľné). Odstupné - v pérdeli, A nakoniec sa zamestnávateľ vyparí a tebe zostanú oči pre plač.
Ako zamestnanec - odvody robí zamestnávateľ, ak by aj neplatil - ty si stále v suchu. Ak krachne - UPSVaR - dostaneš aspoň lóve. Ak skončíš u neho ako zamestnanec - on musí niečo splniť a platiť.

mimotemy
Moja dcéra pracovala ako študentka u nás u podobnej firmy. 1. mesiac - zaplatil, 2. už nie. A keď raz prišli do práce - odrazu tam prišli iní, zhabali im monitory a počítače. Dôvod? Tá firma nakúpila P/C zostavy, ale ich NEZAPLATILA - 6 mesiacov po dobe splatnosti teda tam prtišli. Dodávateľ teda jednoducho si vzal späť len svoje. A odrazu nebolo na čom pracovať. A potom nbol problém získať aj tú jednu výplatu (a boli tam viacerí) - jednoducho - nemali žiadny majetok!
bodliak
09.12.19,14:35
Skúsim sa na to pozrieť trochu pozitívne. Ak požadovanú a dohodnutú prácu zmákneš do 5 dní, tak tých vyfakturovaných 1152/1352 možno nebude zlá voľba.

Vybavenie, na ktorom to budeš robiť, už máš vlastné ?
trafik33
10.12.19,08:07
Myslím, že ti chce dať menej , aby ušetril , prečo by inak takú zmenu prijal.