adulique
05.09.06,15:05
Prosim Vas mohli by ste mi nikto v skratke vysvetlit ako je to so s.r.o.? Konkretne ide o to, ci s tymi peniazmi, ktore musi mat clovek na zalozenie moze potom hybat. Ako to funguje s pozickami od banky? Davaju pozicky aj takymto spolocnostiam? Na zaklade coho?Na zaklade ich hmotneho majetku? Dakujem:o
liba2
05.09.06,13:08
Prosim Vas mohli by ste mi nikto v skratke vysvetlit ako je to so s.r.o.? Konkretne ide o to, ci s tymi peniazmi, ktore musi mat clovek na zalozenie moze potom hybat. Ako to funguje s pozickami od banky? Davaju pozicky aj takymto spolocnostiam? Na zaklade coho?Na zaklade ich hmotneho majetku? Dakujem:oPoužívaš ich na prevádzku.
ajobs
05.09.06,19:55
Prosim Vas mohli by ste mi nikto v skratke vysvetlit ako je to so s.r.o.? Konkretne ide o to, ci s tymi peniazmi, ktore musi mat clovek na zalozenie moze potom hybat. Ako to funguje s pozickami od banky? Davaju pozicky aj takymto spolocnostiam? Na zaklade coho?Na zaklade ich hmotneho majetku? Dakujem:o

Pôžičky s.r.o. banky síce dávajú, ale musíš mať nejakú históriu - musíš existovať niekoľko rokov, predložiť finančné výkazy a byť v zisku. A ďalej presvedčiť banku, že máš reálny podnikateľský zámer, ak to chceš na nejaké investície.
Milan7
06.09.06,12:14
S peniazmi ktoré vlastne predstavujú vklad do s.r.o. môžeš hýbať / môžeš za ne nakúpiť tovar , materiál , majetok atď / Nemusia byť " fyzicky " prítomné v s.r.o. S pôžičkami pre novovzniknuté sro je problém , musíš mať dobrý podnikateľský zámer aby Ti banka poskytla úver.