fessty
16.12.19,21:35
prijimanie z faktúry, vydávanie tovaru tak, aby ho odpisovalo zo skladu s možnostou tlače daného dodacieho listu?
Ma to slúžiť pre ochod so zamestnancami ZŤP. Nemali by ekasu. Ale kedze pracuju s tovarom na vahu treba evidenciu. A zakon im urcuje vydavat dodacie listy. Tlač dodacieho listu by bola idealna na tlaciaren epson, ktora bola pouzivana na tlac blockov, bez fiskalu by sa pripojila k pc. Alebo v pripade potreby na bežny papier A4. Idealne free jednoduchy program, pripadne jednorazová platba v krajnom pripade za priaznivu cenu na mesacnu platbu. dakujem
marjankaj
16.12.19,20:47
A ty si ZŤP?
kopretinka
16.12.19,20:54
A na to si ako prišiel,že nemusíš mať v obchode pokladňu?
fessty
16.12.19,21:34
To ci som, ztp nemusíme riešiť. Nie som, je to ore rodinného prislusnika. A taktiež ti ze nemusi mat pokladnu uz mame načítane.jediny problém je, ze to je tak pre niekoho, kto ma napríklad masážny salón, nechtové štúdio. Ze nepotrebuje evidovať skladové hospodárstvo. Otazka znie, ze ci mi viete poradiť software, ktorý by dokázal orijimat tovar, vydavat tovar a tlacit dodacie listy.
buchač
16.12.19,21:38
Otazka znie, ze ci mi viete poradiť software, ktorý by dokázal orijimat tovar, vydavat tovar a tlacit dodacie listy.
=====================
Čoby nie...všetko sa dá.

Otázka znie ale inak.
Čo si ty vykonala pre získanie programu ?....teda okrem položenia otázky
Dav
17.12.19,04:14
Programov je na výber, každý bude odporúčať ten, čo pozná. Najlepšie je pozrieť si demoverzie a odskúšať, ako sa ktorý bude páčiť tomu, čo v ňom bude robiť. Ja odporúčam MRP. Vie všetko, čo požadujete od programu, cenove je prístupný a na ovládanie jednoduchý.
veronikasad
17.12.19,05:45
Pri predaji tovaru je zivnostnik so zdravotnym postihnutím povinny vydat zakaznikovi doklad o nakupe. Myslim ze oveľa jednoduchšie pre neho bude zaobstarat si starsiu reg.pokladnu bez pripojenia na FS, ako vypisovat paragony...

Evidencia skladu je súčasťou kazdeho uctovneho SW, len neviem ci to cez nu budu priamo na prevadzke stihat. Zvacsa je prepojena s ORP.
kopretinka
17.12.19,08:24
Doporučujem znovu naštudovať,kto nemusí mať pokladňu.
kopretinka
17.12.19,08:25
Živnostník nemusí mať pokladňu.......ale zamestnanci.....?
veronikasad
17.12.19,15:41
To má hádam pozisťované, píše, že sa nejedná o neho. Písala som ako sa to dá riešiť, pokial nemusí evidovať tržby reg.pokladňou.
kopretinka
17.12.19,15:47
Tak......hádam.......šak pokutu bude platiť známy,nie on.....