rolko
05.09.06,16:53
Potrebovala by som poradit mozno od niekoho skuseneho vtomto obore.Strasne ma bavia robit dekorativne vence,kvetinove aražma a drevene,sadrove vecicky/anjelov/.Chcela by som si otvorit nieco svoje,nijaku dielnicku,najlepsie kvetinarstvo.PPPPrrrroooossssííííííímmmmm!! !!!!!!poradte mi ako na to:) :) :) :) :) :) :) :) :)
Zdeni
05.09.06,15:21
Potrebovala by som poradit mozno od niekoho skuseneho vtomto obore.Strasne ma bavia robit dekorativne vence,kvetinove aražma a drevene,sadrove vecicky/anjelov/.Chcela by som si otvorit nieco svoje,nijaku dielnicku,najlepsie kvetinarstvo.PPPPrrrroooossssííííííímmmmm!! !!!!!!poradte mi ako na to:) :) :) :) :) :) :) :) :)
No v prvom rade založiť živnosť, ak ešte nie je. A potom študovať Poradu, a v časti - začiatky podnikania - ako na to, je množstvo tém. Ak zadáš do vyhľadávača konkrétny problém, môžeš si vyberať či ti pasuje. Alebo sa pýtaj;) .
Manual
05.09.06,15:24
Potrebovala by som poradit mozno od niekoho skuseneho vtomto obore.Strasne ma bavia robit dekorativne vence,kvetinove aražma a drevene,sadrove vecicky/anjelov/.Chcela by som si otvorit nieco svoje,nijaku dielnicku,najlepsie kvetinarstvo.PPPPrrrroooossssííííííímmmmm!! !!!!!!poradte mi ako na to:) :) :) :) :) :) :) :) :)
Predaj kvetov, dekorácii a pod. je voľná živnosť. Ak také niečo nemáš, zajdi na ŽU, tam ti povedia čo a ako. Potom by si mala mať nejaký priestor-obchod na predaj. K tým tvojim výrobkom. A neuvažuješ tieto výrobky do kvetinárstiev len dodávať ? Odpadne ti more starostí s predajom, prenájom priestorov až nemáš vlastné, vybavenie "miniobchodíku" regále, reg. pokladňa, všeliaké povolenia od obce atď. A ono to chce prakticky širší sortiment než by boli len tvoje výrobky. Dnešný zákazník je náročný.
Ak by si len vyrábala, mohla by si faktúrovať a to je všetko. A keď to nepôjde, prakticky žiadne náklady s obchodom nemáš.To je len môj letmý pohľad na tento problém. A držím palec !
Pekný večer...:)