Dahlia
05.09.06,18:55
Ahojte, máte niekto skúsenosť so sedačkami od Beta Trenčín? Ak áno, pozitívnu alebo negatívnu?
Ďakujem za odpoveď. :)
palusi
13.02.12,18:06
Ahoj ja viem ze o niekolko rokov neskor ale pre vsetkych ostatnych:Pravidlo cislo 1. nikdy na nej nesmies sediet § pravidlo cislo 2.nikdy na nej nesmies lezat , pravidlo c3.nikdy ju nesmies rozkladat. Ak to vsetko dodrzis, potom sa presvecis o kvalite SLOVENSKEHO vyrobku
lujza.j
13.02.12,18:09
tema z roku 2006, ale nevadí aspoň si sa vykecal....
milan1980
11.02.13,20:57
Ahoj ja viem ze o niekolko rokov neskor ale pre vsetkych ostatnych:Pravidlo cislo 1. nikdy na nej nesmies sediet § pravidlo cislo 2.nikdy na nej nesmies lezat , pravidlo c3.nikdy ju nesmies rozkladat. Ak to vsetko dodrzis, potom sa presvecis o kvalite SLOVENSKEHO vyrobku


Tiez pridam skusenost:
Ta haved mi hra na city. V kupnej zmluve maju formulaciu, ze ak neposlete fotodokumentaciu, tak sa Vasou reklamaciou nebudu zaoberat. Cize. Ak sa na ICH vyrobku vyskytne vada, Vy ju musite vyfotit. Ak to nespravite, tak nemozete reklamovat. Ak to spravite, tak reklamaciu posudia na zaklade fotografie. NIKTO K VAM NEPRIDE. Smola. Zla fotografia znamena zamietnutie reklamacie. Reklamacie posudzuje majitel. Ten je vsak pre akykolvek kontakt utajeny. Dopadnete nasledovne: Kupite si sedacku za 1300 €, po prvom sedeni sa u nej prejavi chyba a idete ju reklamovat. V pobocke Vas poslu spravit fotodokumentaciu. Vy v dobrej viere ju urobite aby technik vedel ake naradie bude potrebovat. Po takmer 30-tich dnoch Vam pride odpoved, ze reklamaciu zamietaju a ukoncuju na zaklade prilozenej fotodokumentacie?!? Nikto tu vadu z "firmy" nikdy ani realne nevidel.
Zaver: Ak ste profesionalny fotograf, tak si ju kupte a modlite sa aby sa dala chyba vyfotit. Inak mate smolu. A rozhodne sa nespoliehajte na telefonicky kontakt. Kedze utajeny majitel navstevuje firmu len v "neurcity den v neurcenu hodinu", tak sa Vam bude venovat nekompetentne reklamacne oddelenie, ktore Vas bude klamat a zavadzat. Reklamacia sa taha uz 4-ty mesiac a riesenie je v nedohladne. Ak este mate na vyber, tak sa tejto bande podvodnikov vyhnite. Kupte si tovar z Polska za tretinovu cenu a vadu rieste vymenou. Ak budete mat stastie, tak usetrite peniaze a aj svoje psychicke zdravie.
veronikasad
11.02.13,21:02
Tiez pridam skusenost:
Ta haved mi hra na city. V kupnej zmluve maju formulaciu, ze ak neposlete fotodokumentaciu, tak sa Vasou reklamaciou nebudu zaoberat. Cize. Ak sa na ICH vyrobku vyskytne vada, Vy ju musite vyfotit. Ak to nespravite, tak nemozete reklamovat. Ak to spravite, tak reklamaciu posudia na zaklade fotografie. NIKTO K VAM NEPRIDE. Smola. Zla fotografia znamena zamietnutie reklamacie. Reklamacie posudzuje majitel. Ten je vsak pre akykolvek kontakt utajeny. Dopadnete nasledovne: Kupite si sedacku za 1300 €, po prvom sedeni sa u nej prejavi chyba a idete ju reklamovat. V pobocke Vas poslu spravit fotodokumentaciu. Vy v dobrej viere ju urobite aby technik vedel ake naradie bude potrebovat. Po takmer 30-tich dnoch Vam pride odpoved, ze reklamaciu zamietaju a ukoncuju na zaklade prilozenej fotodokumentacie?!? Nikto tu vadu z "firmy" nikdy ani realne nevidel.
Zaver: Ak ste profesionalny fotograf, tak si ju kupte a modlite sa aby sa dala chyba vyfotit. Inak mate smolu. A rozhodne sa nespoliehajte na telefonicky kontakt. Kedze utajeny majitel navstevuje firmu len v "neurcity den v neurcenu hodinu", tak sa Vam bude venovat nekompetentne reklamacne oddelenie, ktore Vas bude klamat a zavadzat. Reklamacia sa taha uz 4-ty mesiac a riesenie je v nedohladne. Ak este mate na vyber, tak sa tejto bande podvodnikov vyhnite. Kupte si tovar z Polska za tretinovu cenu a vadu rieste vymenou. Ak budete mat stastie, tak usetrite peniaze a aj svoje psychicke zdravie.
Reklamácia sa neuplatňuje telefonicky, ale písomne a lehota na vybavenie je 30 dní. Ak sa tak nestane, vzniká nárok na vrátenie peňazí.

Tu nájdeš stanovisko SOI
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDcQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.soi.sk%2Ffiles%2Fdocuments%2F pravoplatne-rozhodnutie%2Fdruhostupnove%2Fui122009.rtf&ei=CmsZUeyLOsKA4gTKjYHoBg&usg=AFQjCNFMuWmzayVktSfqu5elW18z6AtmpA&sig2=9r0wWm4q2NypH5r75aa__A&bvm=bv.42080656,d.Yms
milan1980
11.02.13,21:10
Reklamácia sa neuplatňuje telefonicky, ale písomne a lehota na vybavenie je 30 dní. Ak sa tak nestane, vzniká nárok na vrátenie peňazí.

takze inak.
Podal som pisomnu reklamaciu na pobocke. Dolozil som fotodokumentaciu. Po takmer 30-tich dnoch mi prislo zamietave stanovisko. Nie som autorizovana osoba na posudzovanie reklamacii, takze si myslim, ze nie som schopny vytvarat fotodokumentaciu ako podlad k reklamacnemu konaniu. Napriek tomu som nejake fotografie poslal. Reklamaciu mi posudili len na zaklade fotografii, ktore vytvorila "NEAUTORIZOVANA OSOBA". Telefonicky kontakt nasledoval az po zamietnuti reklamacie. Uprimne: Ak ti poslem fotku chyby na sedacej suprave, tak sa na nu bude pozerat 30 dni a potom das stanovisko? Objednavam si tovar aj zo zahranicia, ale s takymto primitivnym sparavanim ako v uvedenej "firme" som sa este nestretol.
veronikasad
11.02.13,21:11
takze inak.
Podal som pisomnu reklamaciu na pobocke. Dolozil som fotodokumentaciu. Po takmer 30-tich dnoch mi prislo zamietave stanovisko. Nie som autorizovana osoba na posudzovanie reklamacii, takze si myslim, ze nie som schopny vytvarat fotodokumentaciu ako podlad k reklamacnemu konaniu. Napriek tomu som nejake fotografie poslal. Reklamaciu mi posudili len na zaklade fotografii, ktore vytvorila "NEAUTORIZOVANA OSOBA". Telefonicky kontakt nasledoval az po zamietnuti reklamacie. Uprimne: Ak ti poslem fotku chyby na sedacej suprave, tak sa na nu bude pozerat 30 dni a potom das stanovisko? Objednavam si tovar aj zo zahranicia, ale s takymto primitivnym sparavanim ako v uvedenej "firme" som sa este nestretol.
Prečítaj si to priložené stanovisko SOI. Lehota 30 dní je max.doba, kedy musí byť reklamácia zo strany predajcu vybavená. Bola ti doručená odpoveď do 30 dní, alebo po tomto termíne ?
milan1980
11.02.13,21:13
Ake stanovisko?
veronikasad
11.02.13,21:14
Ake stanovisko?
Dodatočne som ho priložila do prísp. č. 4, aj keď sa netýka priamo tejto firmy
milan1980
11.02.13,21:22
Odpoved dosla tesne pred terminom 30 dni.
Ale ako som pisal vyssie, tak sa mi jedna o inu vec. Termin dodrzali, ale podla mojho nazoru nepostupovali spravne. Nutia ma robit fotodokumentaciu (napriek tomu, ze nie som autorizovana osoba) a reklamaciu posudzuju na zaklade tychto fotografii.
veronikasad
11.02.13,21:23
Odpoved dosla tesne pred terminom 30 dni.
Ale ako som pisal vyssie, tak sa mi jedna o inu vec. Termin dodrzali, ale podla mojho nazoru nepostupovali spravne. Nutia ma robit fotodokumentaciu (napriek tomu, ze nie som autorizovana osoba) a reklamaciu posudzuju na zaklade tychto fotografii.
K fotodokumentácii sa vyjadriť neviem. Obráť sa so sťažnosťou na Inšpektorát SOI.
veronikasad
11.02.13,21:26
Čo robiť, ak predajca reklamáciu zamietne?

Ak ste presvedčený, že reklamácia je oprávnená, pokúste sa s predajcom dohodnúť. Ak to nebude možné, upozornite ho, že ste pripravený sa brániť.
V prípade, že nebude reklamácia opäť uznaná, môžete si nechať zhotoviť znalecký posudok.
Ak bude posudok vypovedať vo váš prospech, uplatnite reklamáciu opäť u predajcu. Ten však ani v tejto situácii nemusí reklamáciu uznať.
Môžete sa brániť súdnou cestou – so znaleckým posudkom máte veľkú šancu na úspech. Naopak predajca riskuje, že namiesto ceny za výrobok, resp. za jeho opravu, bude musieť platiť niekoľkonásobne viac.

Zdroj: Asociácia spotrebiteľov Slovenska (http://www.pravaspotrebitela.sk/)
milan1980
11.02.13,21:31
Uz sa stalo. SOI som kontaktoval. A budem sa branit aj sudnou cestou. Povazujem za nehorazne ked sa nejaky vyrobca "smejdov", takto snazi zmluvne zaviazat zakaznika k nejakym ukonom len preto aby sa reklamaciu zaoberal.
Modelovy priklad:
Kupis si pracku. Po prvom prani sa na nej prejavi vada. Chces reklamovat a zistis, ze musis: chybu nafotit, pracku rozobrat, poslat oblubenu poviedku.... Ked to splnis, tak Ti vyrobca zamietne reklamaciu, lebo....
Bez akehokolvek vysvetlenia, bez toho aby tu vadu niekto videl....
Helik3
12.02.13,04:20
a tým, že si práčku rozobral kôli vyfoteniu pokazenej súčiastky, si ešte aj neoprávnene zasahoval do výrobku!
Mrxx
12.02.13,08:56
Ja môžem len súhlasiť s tým, že s arogantnejším prístupom som sa už dávno nestretol nakoľko pracujem v zahraničí, ale vidím že na SVK je to úplne normálne. Mňa u Betáka pán predavač vytáčal tak, že som mal čo robiť aby som mu neodtrhol hlavu. Je pravda, že SOI a iné podobné organizácie sú vám úplne na nič !!! Tieto organizácie nemajú žiadnu právnu moc zasahovať do sporu, maximálne vám môžu len citovať paragrafy zo zákona ktoré si preštudujete aj tak. Jediná cesta je nehrať sa a riešiť to aj súdnou cestou. Osobne som to riešil tak, že som zo sebou zobral právnika, ako nestranného svedka. Pretože ako všetkým, aj mne reklamáciu zamietli ako neopodstatnenú. V mojom prípade sme mali trochu šťastie, pretože moja objednávka sa nezhodovala s objednávkou ktorú mali u Betáka. No aj tak neboli ochotný chybu odstrániť, tak preto ten právnik. Momentálne mám druhú, úplne novú sedačku presne takú ako som chcel, a tú zlú si odviezli. Síce som doplácal 224EUR čo v konečnom dôsledku sedačku dosť predražilo, ale stálo to za to. Na záver chcem len povedať, že v obchode NÁBYTOK BETÁK v Trenčianskej Turnej, už v živote nič nekúpim a nikomu to ani neodporúčam. Vám oklamaným a podvedeným radím, CHOĎTE SI TVRDO ZA SVOJÍM až kým nevyhráte !!! Pretože podvodníci sa spoliehajú len na to, že sa po čase odmietania vzdáte a necháte to tak.
arizona
02.07.13,07:56
ak je to ich stranka,tak si bez problemov nevyhovujuce prispevky zmazu, takze sa na to nespoliehaj, ze to niekto uvidi
milan1980
09.07.13,16:26
Tu je link ako dopadla kontrola SOI

http://www.soi.sk/files/documents/pravoplatne-rozhodnutie/prvostupnove/trencianky-kraj/tn202013.rtf


Je to rozhodnutie pre Trenciansky kraj - 20 tyzden 2013

Z rozhodnutia vyberam:

Pri prešetrení spotrebiteľských podaní bolo zistené, že účastník konania uzatvára so spotrebiteľmi kúpne zmluvy, v ktorých je v článku V. Zodpovednosť za vady tovaru uvedená podmienka, ktorá ukladá spotrebiteľovi povinnosť bez právneho dôvodu, a to:

„Práva zo zodpovednosti za vady uplatňuje kupujúci u predávajúceho bez zbytočného odkladu. Pri podaní reklamácie je kupujúci povinný popísať závadu a priložiť fotodokumentáciu. Fotodokumentáciu je možné doplniť do 7 dní na adresu. reklamacie@betatrencin.sk. V opačnom prípade nebude daná reklamácia riešená. Pri vybavovaní reklamácie a odstraňovaní závad musí kupujúci poskytnúť primeranú súčinnosť predávajúcemu.“

Účastník konania uvedenou podmienkou ukladá spotrebiteľovi povinnosť bez právneho dôvodu, nakoľko žiaden právny predpis nestanovuje spotrebiteľovi povinnosť spolu s uplatnením reklamácie priložiť aj príslušnú fotodokumentáciu.
Pri prešetrovaní spotrebiteľských podaní bolo zistené, že účastník konania uviedol predmetnú neprijateľnú podmienku v nasledovných uzavretých kúpnych zmluvách: Kúpna zmluva ZV 208/2012, Kúpna zmluva PD 144/2012 a Kúpna zmluva ZV 284/2012.

Inšpektori teda zistili, že účastník konania porušil zákaz predávajúceho ukladať spotrebiteľovi povinnosť bez právneho dôvodu.
Tým porušil § 4 ods. 2 písm. a) zákona č. 250/2007 Z. z.

Správny orgán nesúhlasí s tvrdením účastníka konania, že keď spotrebiteľ podpíše podmienku týkajúcu sa vyhotovovania fotodokumentácie, ktorá je podmienkou prijatia reklamácie, robí to slobodne a bez nátlaku. Správny orgán poukazuje na skutočnosť, že nie každý spotrebiteľ má k dispozícií fotoaparát a nie každý spotrebiteľ vie vyhotoviť potrebnú fotodokumentáciu a zaslať ju e-mailom na adresu účastníka konania. Je neprípustné, aby účastník konania len na základe takto vyhotovenej fotodokumentácie urobenej spotrebiteľom reklamáciu zamietol.
Správny orgán je toho názoru, že pri kontrole bolo spoľahlivo zistené, že účastník konania zamietol reklamáciu bez odborného posúdenia, v dvoch prípadoch nevybavil reklamácie v zákonom stanovenej 30-dňovej lehote a v uzavretých kúpnych zmluvách ukladal spotrebiteľom povinnosť bez právneho dôvodu.

K povinnostiam účastníka konania patrí povinnosť predávajúceho vybaviť reklamáciu v zákonom stanovenej 30-dňovej lehote, povinnosť predávajúceho vybaviť reklamáciu zamietnutím len na základe odborného posúdenia a zákaz predávajúceho ukladať spotrebiteľovi povinnosť bez právneho dôvodu.


TAKZE:
Pokial Vam zamietli reklamaciu len na zaklade fotodokumentacie, tak ju zamietli BEZ ODBORNEHO POSUDENIA!
blum
22.06.14,10:43
Napíš ako si dopadol na súde
milan1980
22.06.14,11:19
napokon to prebehlo bez sudu. na zaklade vyjadrenia SOI som im prostrednictvom advokatskej kancelarie poslal odstupenie od zmluvy. to po dlhych telefonatoch akceptovali. napokon si tu haraburdu odviezli a poslali mi peniaze na ucet.
jerry2000
18.07.14,17:47
Takže pre negatívne naladených. Neoháňajte sa tu jedným a jediným rozhodnutím SOI. Každý má právo na omyl a nik z Vás nieje dokonalým jedincom . Veľa sa od toho rozhodnutia v Beta Trenčín zmenilo a to ku dobrému. Každá reklamácia a chvála,že ich nieje veľa sa rieši promtne. Fotodokumentácia pomôže ale nieje nutná. Veľa záleží aj od prístupu samotného zákazníka a jeho súčinnosti pri riešení daného problému. Je smutné, že všetci píšete negatívne, pozrime sa na to z druhej strany. Koľko je tých spokojných zákazníkov ,čo sem nepíšu. Koľkým spoločnosť vyhovela aj nad rámec toho čo robia. Veľa mojich známych má od BETA TRENČÍN SLOVENSKÝ VÝROBCA SEDAČIEK A POSTELÍ posteľ alebo sedačku,podaktorí aj oboje a všetci sú spokojný s výrobkom. Málokto sa môže hrdiť tým, že je výrobca.Dovoz zdarma. Dodanie maximálne do troch týždňov. Manželka si mohla sedačku prispôsobiť priamo na centimeter presne ,mohla si zvoliť látku a dokonca sme látky mohli aj kombinovať čím sme si spestrili miestnosť. Kto Vám toľko toho dá. Treba sa nad tým zamyslieť a netočiť stále dokola obohratú pesničku. Treba sa pozrieť aký sú teraz,či sa poučili. Ja osobne so spoločnosťou BETA problém nemám a verím, že je nás omnoho viac.
milan1980
18.07.14,18:13
Milý Jerry2000. Rozhodnutie SOI určite nie je JEDNO a JEDINÉ. Pokiaľ zvládneš prácu s internetovými prehliadačmi, tak ich nájdeš mnoho. Neviem čo očakávaš od prístupu zákazníka? Ja som tam x-krát telefonoval, písal som listy a nič. Pracovníci na reklamačnom oddelení nemajú žiadne kompetencie a jediný oprávnený rozhodovať je konateľ, ktorý sa však neustále zatajuje. Ochotná komunikovať bola jedine jeho manželka, ale to až potom čo im prišla výzva od mojej advokátky. Ja som mal sedačku tiež na mieru s výberom látky. Ale ten šmejd čo mi priviezli by som Ti prial vidieť. Celý tvoj prípevok vyznieva ako keby ho písal zamestnanec BETA TRENCIN. Takže prosím neposudzuj hodnotenia množstva ľudí čo sem prispievajú a radšej si nájdi vyjadrenia SOI. A to, že sa hrdia tým, že sú výrobca je na smiech. Také haraburdy vyrobím v garáži. Dovoz zdarma ponúka množstvo VÝROBCOV tiež. A to myslím skutočný dovoz z vynesením. Nie ako BETA, ktorá mi poslala "kreatúru", ktorá stála pri plošine, fajčila a poháňala ma, nech je to čím skôr. A to nevravím o komunikácii cez telefón, keď mi pani na linke stanovila deň a hodinu kedy musím sedačku prevziať. Bez akejkoľvek dohody o termíne, Bolo to BUĎ-ALEBO. A bonus na záver. Reaguješ na rok starý príspevok, takže kecy o obohratej pesničke si strč.... za klobúk, príp. sem pridaj pozitívne reakcie.
jerry2000
18.07.14,18:51
Milý milan1980.Písal som ako terajší zákazník. Možno robila chyby,ale zrejme sa z nich poučila. Na margo šmejdu: zrejme nemáš garáž,lebo by si si určite vyrobil sedačku aj sám. Každý má právo vybrať si predajcu.Mal si vybrať iného,keď vyrábajú šmejdy. Ale podľa terajších skúseností píšem, že prístup sa podstatne zmenil. To čo bolo pred rokom ako píšeš,NEVIEM.Nebol som ich zákazníkom.Píšem aká je situácia teraz a neviem prečo by som mal písať negatívne informácie,keď ja ich nemám.Len preto, že Ty ich máš?! Ja som dostal odpoveď na všetko na čo som sa spýtal a čo som potreboval vedieť.Dohodol som sa aj na dovoze. Ako píšem,je to momentálne realita,a verím,že si ochotu udržia.
milan1980
18.07.14,20:03
Milý Jerry2000. Ja píšem ako bývalý zákazník. Citujem z tvojho príspevku: " Treba sa nad tým zamyslieť a netočiť stále dokola obohratú pesničku. Treba sa pozrieť aký sú teraz,či sa poučili." Na to Ti len pripomeniem JEDNA SA O ROK STARY PRISPEVOK. Aký sú teraz je mi jedno. Ešte nikdy som sa nestretol s takými ŠPINAMI ako sú oni. Bola to moja najhoršia skúsenosť s nejakým predajcom. To, že tvoja manželka je spokojná je fajn, ale nič to nemení na tom, že ja a ani mnoho iných ľudí by si u nich už nikdy nič nekúpilo. Cieľom mojich príspevkov bolo poskytnúť moju skúsenosť, resp.radu ako som danú situáciu vyriešil ja. Ak si Ty a manželka spokojní, tak super. Gratulujem! Môžete objednať zopár billboardov a podeliť sa o skúsenosť, ale nečakajte od ľudí, ktorí boli ojebaBRAní to, že budeme písať chválospevy na "rádobypodnikteľov" ako sú BETA TRENČÍN.

INAK - Nerozumiem celkom tvojmu postoju. Zapojíš sa do starej diskusie a čakáš od ľudí, ktorých tvoj "super výrobca s dovozom zadarmo" podviedol, že padnú na kolená a budú prosiť o odpustenie za to, že sa zdôverili so svojimi zlými skúsenostami?
milan1980
18.07.14,20:24
Drahý Jerry2000. Kedže môj príspevok tu nie je píšem ešte raz. To, či sa poučili, je mi jedno. Mňa oklamali a nie som jediný. Citujem z tvojho príspevku "Každý má právo na omyl a nik z Vás nieje dokonalým jedincom . Veľa sa od toho rozhodnutia v Beta Trenčín zmenilo a to ku dobrému. Každá reklamácia a chvála,že ich nieje veľa sa rieši promtne." A čo tým chcel básnik povedať? Že po tom ako oklamali X zákazníkov si Ty s manželkou spokojní. Nedaj sa vysmiať! Táto diskusia je o tom, že my ostatní sme boli podvedení a oklamaní, ako pístupom, tak riešením reklamácie. Takže ako "terajšiemu zákazníkovy" Ti gratulujem, ale nebudem podporovať BETU TRENČÍN. Pre mňa to bola najhoršia skúsenosť akú som kedy s akýmkoľvek predajcom zažil. Bolo to prvý krát keď som ako spotrebiteľ musel využiť služby právnika.
Peggynka
19.07.14,04:36
Tu platí dvojnásobne; múdry sa učí na chybách druhých a hlúpy na svojich! A len idiot by overoval za svoje peniaze,či sa výrobca poučil! Svoje meno si pokazili sami (ak nejaké mali),neboli to zákazníci,kto im ho pokazil.Ja mám výbornú skúsenosť s iným slovenským výrobcom,ktorý sa netrasie za každým centom a s radosťou ho odporúčam svojmu okoliu.
jerry2000
19.07.14,17:06
Nečakám nič,taktiež som sa chcel len vyjadriť.Či je stárá alebo čerstvá,zdá sa že stále aktuálna.Písal si o svojich a ja o svojich skúsenostiach. Je mi lúto, že si nedopadol tak ako ja a moja rodina. Neobhajujem ani nehaním, LEN VYJADRUJEM SVOJ NÁZOR. Myslím, že v tom nieje nič zlé. Škoda, že takéto diskusie nie sú na dobrých podnikateľov alebo výrobcov. A čo sa týka ,kam to píšem,otázka bola AKÉ MÁTE SKÚSENOSTI , tak som pridal svoj príspevok. A želám Ti aby si už nemusel použiť služby právnika pri kúpe nejakého slovenského výrobku.
jerry2000
19.07.14,17:15
Peggynka,ak ja som idiot lebo som kúpil,tak Ty krava,lebo ja som nenaletel,preverujem si všetko čo kúpim na dlhšie používanie. A písal som svoju skúsenosť,že Ty ju máš zlú je len Tvoja blbosť. Ja odporúčam BETA TRENČÍN a darí sa mi to úspešne.Všetci známy čo v poslednej dobe kúpili sú spokojný a to je pre mňa ako spotrebiteľa to hlavné. A ver, že ak by som mal také skúsenosti ako vy ,tak určite idem tvrdo za svojimi právami. Môžete byť nahnevaný, že ste boli oj.....bý,ale sú aj spokojný zákazníci,tak prečo by nemohli napísať svoju skúsenosť.Cieľom debaty nieje jeden na druhého nadávať ale vzájomne si pomôcť a podeliť sa so skúsenosťami.
Peggynka
19.07.14,17:48
Tú kravu si si mohol odpustiť,pretože ja som nekúpila a nikdy od nich nekúpim;stačí mi skúsenosť iných.Asi vám nejdú kšefty, tvoje príspevky svedčia o zúfalom pokuse niečo ešte zachrániť...A ani tvoje kádrovanie nepomôže,kúpiť od vás môže len človek,ktorý nechodí na internet a nemá prehľad,aká ste "firma" a aké skúsenosti majú ľudia,ktorí si niečo kúpili od tohto výrobcu.
lujza.j
19.07.14,17:50
túto reklamnú masáž si nechaj pre tvojich známych čo ešte nemajú tieto skvelé výrobky ktoré tu ospevuješ:---
jerry2000
19.07.14,18:05
Neviem prečo na mňa útočíte. Podelil som sa o svoju skúsenosť,tak ako stála otázka.
Reklamu nerobím,len vravím,že som spokojný.
jerry2000
19.07.14,18:08
Za tu kravu sa ospravedlňujem,ale taktiež nie som idiot.
Myslím,že som zaplatil za to čo som chcel.
Ak by sa niečo na výrobku pokazilo,ver, že napíšem.
Dúfam,že nedopadnem tak ako vy.
A ako im idú kšefty to neviem,nie som majiteľom ani zamestnancom.
Peggynka
19.07.14,18:16
lujza.j
19.07.14,18:19
peggy...posledný príspevok mal v roku 2012...a potom až včera téme o posteli a potom tu......
Chobot
19.07.14,21:44
Myslím, že už bolo povedané všetko. Tému uzatváram.