mzdarkaD
20.12.19,13:12
Dobrý deň,

chcem sa spýtať, či môžem byť nejako sankciovaná zo strany ZV keď neprídem 06.01.2020 v sviatok do práce? ZV nám to oznámil až dnes a to takým štýlom v emaily: Taktiez Vas chcem upozornit, ze ako kazdy rok 6.1. budeme pracovat vzhladom na uzavierky.
Nezažila som ako pracovali minulé roky, som nový ZC. Toto nám bolo oznámené dnes. Pýtala som sa, či dostanem príplatok 100% s tým, že prídem. ZV povedal že nie, len náhradné voľno. Tak som sa ohradila že podľa paragr.122 ZP odsek 2 je udané, že NV sa čerpá len po dohode ZC so ZV. Dohoda nenastala.
Tak som sa ohradila, že do práce v sviatok neprídem.

Ak neprídem, hrozí mi prosím nejaká sankcia? alebo absencia?
Pracujem ako mzdár junior v účtovníckej firme - externej a nemám s týmto skúsenosti.

Prosím, poraďte mi.

Veľmi pekne ďakujem!.
ivka70
20.12.19,13:08
Kedze ide o nariadenu zmenu, hrozia ti za nenastupenie na nu rovnake sankcie ako za nenastupenie na riadnu zmenu - absencia a vsetky nasledky z nej vyplyvajuce.
Inak ako mzdár, aj ked junior, by si to mala vediet.
mzdarkaD
20.12.19,14:06
Ďakujem pekne. A môže mi nariadiť náhradné voľno ajkeď sme sa vôbec na tom nedohodli?
Dáša_
20.12.19,16:30
no len taká poznámka - možno toto nebude to pravé zamestnanie pre teba, treba sa asi pozrieť po inom. Lebo uzávierky - to bude dosť často. A aj nervy s tým spojené.
veronikasad
20.12.19,20:46
Praca ta bavi a chces sa jej venovať aj v budúcnosti?
sito
21.12.19,18:03
Nie! Náhradné voľno nie je možné nariadiť. No prácu nad rámec, plán tvojho pracovného času ti môže zamestnávateľ nariadiť ako prácu nadčas.
ivka70
21.12.19,18:29
Nejde o nadcas, nemusis za to dostat nahradne volno, ide o pracu vo sviatok s priplatkom za pracu vo sviatok.
Ak si nebudes chciet cerpat nahradne volno, pripravis len seba o volno, v peniazoch to bude to iste, zamestnavatel nic nezaplati navyse. Bude sa len tesit, ked ti nebude musiet dat volno.
sito
21.12.19,19:02
Možno to nie je nadčas?

Ale 6.1.2020 je sviatok, štátny.

Mzda a náhrada mzdy za sviatok

(1) Za prácu vo sviatok zamestnancovi patrí dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 100 % jeho priemerného zárobku. Mzdové zvýhodnenie patrí aj za prácu vykonávanú vo sviatok, ktorý pripadne na deň nepretržitého odpočinku zamestnanca v týždni.

(2) Ak sa zamestnávateľ so zamestnancom dohodne na čerpaní náhradného voľna za prácu vo sviatok, patrí zamestnancovi za hodinu práce vo sviatok hodina náhradného voľna. V tom prípade mu mzdové zvýhodnenie nepatrí. Ak zamestnávateľ neposkytne zamestnancovi náhradné voľno najneskôr do uplynutia troch kalendárnych mesiacov nasledujúcich po mesiaci, v ktorom bola práca vo sviatok vykonaná, alebo v inak dohodnutom období po výkone práce vo sviatok, patrí zamestnancovi mzdové zvýhodnenie podľa odseku 1. Za čerpanie náhradného voľna patrí zamestnancovi náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.
veronikasad
21.12.19,21:25
Marcel, to čo cituješ platí pre hodinovú mzdu. Zadávatelka má pravdepodobne mesačnú, platí to čo píše Ivka.
kopretinka
21.12.19,21:52
Ivka píše práca vo sviatok s príplatkom za sviatok.
sito
22.12.19,08:13
Veronika, ale ja som citoval celý § 122 a nakoniec som uviedol, že ak je D vedúcou a dohodne sa so zamestnávateľom, nedostane nič!

No ktorási štetka to vymazala! :D

"(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.

V tom prípade Ti to tak môže pripadať, že je to tak ako píšeš.

(4) Náhrada mzdy za sviatok alebo mzda podľa odseku 3 druhej vety nepatrí zamestnancovi, ktorý neospravedlnene zamešká zmenu bezprostredne predchádzajúcu sviatku alebo bezprostredne po ňom nasledujúcu, alebo zmenu nariadenú zamestnávateľom na sviatok, prípadne časť niektorej z týchto zmien.

(5) S vedúcim zamestnancom môže zamestnávateľ v pracovnej zmluve dohodnúť mzdu už s prihliadnutím na prípadnú prácu vo sviatok. Mzdové zvýhodnenie ani náhradné voľno za prácu vo sviatok v tomto prípade vedúcemu zamestnancovi nepatria."

Aj časť v odseku 2.

"U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa čas čerpania náhradného voľna za prácu vo sviatok považuje za odpracovaný čas, za ktorý mu patrí mzda; tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za čas čerpania náhradného voľna za prácu vo sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa štvrtej vety."

V tom prípade Ti to tak môže pripadať, že je to tak ako píšeš.

Ja som ich pracovnú dohodu, zmluvu nečítal. A kto ju tu čítal? :D
kopretinka
22.12.19,09:41
Nikto nič nevymazal,nebuď paranoidný,ak si to kopíroval,tak možno nie celé.
Nandrolon
22.12.19,11:51
Presne, účtovník musí dobre zvládať prácu pod stresom, musí byť pedant na termíny a hlavne jeho práca je nárazová. Niekedy je veget, niekedy nadčasuje aj bez nároku na prácu nadčas. A hlavne musí sa vyžívať v číslach.
mzdarkaD
23.12.19,08:32
Ďakujem veľmi pekne za odpovede. Áno, práca ma baví. Nepýtala by som sa nato, keby neboli pominulé roky problémmy a mojim kolegom nechcela NV nikdy dať. Sama neviem ešte dobre chapat zakony, a nemam sa na koho obratit. V spolocnosti som sama jedina, juniorka bez praxe, nemala som ani zaucenie, vela veci som sa musela naucit sama. Nechcela som, aby ste sudili moju osobu s tym, ze by som to mala vediet a mala by som zmenit pracu. Keby neviem ako to je u nas, tak mlcim. Ale kazdopadne vsetkym velmi pekne dakujem. Pekne sviatky.
sito
15.02.20,22:49
Zdravím, ako si tu žijete? Reku, čuknem čo sa to potom včerajšom sviatku deje? Či sa máte radi, milujete sa a množíte? :);)

Ako vidím už netreba ani mazať, stačí nenapísať. Do vie či je tu nejaká zaujímavá téma ? Pozriem spätne ... :D