comodo
27.12.19,20:57
Skutočne som sa pre množstvo pracovných , zdravotných a iných problémov počas roka až teraz náhodou dozvedel , že ako konateľ jednoosobovej s.r.o. mám povinnosť sa do 31.12.2019 zaregistrovať ako konečný užívateľ výhod. Hľadám informácie ako splniť túto byrokratickú záťaž ako tie štyri údaje o sebe - meno , priezvisko , rodné číslo a bydlisko , ktoré na súde už majú , dodať
ešte raz. Nie som si istý , koľko formulárov na to treba použiť.
Budem to musiet urobiť v listinnej forme.
Jeden formulár „ NÁVRH NA ZÁPIS ZMENY ZAPÍSANÝCH ÚDAJOV O KONEČNOM UŽÍVATEĽOVI VÝHOD „ označený ako „Príloha č. 31 k vyhláške č. 25/2004 Z. z. , alebo dva formuláre, teda použiť formulár na vykonanie zmeny v zápise s.r.o. a príloha č. 31 bude iba k tomu ?
Pozerám návody na vyplnenie online formulára č.31 , tak ten je iný ako formulár v listinnej podobe. , ktorý som si stiahol. Online si to netrúfam vyplniť , pozerám na to návody a je toho veľa na prvý krát.
Okrem toho mi aplikácia eID , robi nejakú šarapatu v PC a mrzne mi word.
Jednoznačne , skúsim niečo – dať na podateľnu okr. Súdu v TN v pondelok. Dúfam , že tam bude aspoň vrátnik :- )
avalik
28.12.19,17:23
podáš len formulár 31 ... v online podobe máš len navrhovateľa rozdeleného na FO a PO, ostatné vyzerá byť rovnaké
comodo
28.12.19,18:05
vďaka
comodo
29.12.19,16:45
Ešte doplnujuca otazka - ked sa to podava na podatelni v listinnej podobe , ma to mat overený podpis , alebo stači mat u seba OP ?
Pozeram staré dokady , keď som prechádzal na euro , bol tam podpis overovaný.
avalik
29.12.19,20:09
podaj to s overenym podpisom matrika/notar